ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Вашкевич Ю.В.
Асистент 2 Онищук В.О.
4-ий арбітр Фірманчук В.Ю.
1 ТУР
21.07.2018 18:00
"Затис" с. Горностаївка
Гляд.
200
Темп.
32 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Луценко О.А.
Мир
“Мир”
0:1
(0:0)
Нікополь
“Нікополь”
“Мир”
“Нікополь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
45’
Картинка
Картинка
40’
58’
Картинка
62’
Картинка
64’
Картинка
70’
Картинка
78’(2)
Картинка
90’
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
53’
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
68’
Картинка
78’
Картинка
83’
“Мир” СКЛАДИ КОМАНД “Нікополь”
1 Костянтин Гордецький Гордецький Костянтин Петриченко Богдан Богдан Петриченко 12
5 Максим Шмиголь Шмиголь Максим Твердоух Сергій Сергій Твердоух 17
6 Ілля Шестіпалов Шестіпалов Ілля Картинка 78’ Дмитрієв Артем Артем Дмитрієв 4
7 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 62’ Таряник Максим Максим Таряник 6
8 Дмитро Волков Волков Дмитро Картинка 78’(2) Донець Сергій Сергій Донець 9
9 Олексій Бойко Бойко Олексій Картинка 58’ Картинка 55’ Омельченко Владислав Владислав Омельченко 5
10 Олександр Бринько Бринько Олександр Картинка 68’ ,90’ Картинка Картинка 78’ Адаменко Василь Василь Адаменко 18
11 Михайло Кривич Кривич Михайло Картинка 90+2’ Картинка 68’ Картинка 83’ Шмигельский Богдан Богдан Шмигельский 7
13 Олександр Голядинець Голядинець Олександр Картинка 64’ Ботвинко Ярослав Ярослав Ботвинко 8
16 Іван Доценко Доценко Іван Картинка 45’(н/п) Картинка 70’ Картинка 59’ Бурковський Дінасій Дінасій Бурковський 19
17 Павло Чмеленко Чмеленко Павло Картинка 40’ Картинка 40’ Картинка 53’ Мандровський Сергій Сергій Мандровський 2
41 Володимир Боженко Боженко Володимир Шутько Андрій Андрій Шутько 32
3 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 53’ Воронін Роман Роман Воронін 10
4 Ілля Пільтенко Пільтенко Ілля Картинка 78’(2) Картинка 55’ Доля Валерій Валерій Доля 22
15 Владислав Савченко Савченко Владислав Картинка 70’ Картинка 83’ Касьянов Максим Максим Касьянов 15
18 Павло Мілєсін Мілєсін Павло Картинка 64’
19 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 78’
20 Євген Сабадаш Сабадаш Євген
Головний тренер: Головний тренер:
Сапельняк Олександр Якович Варжеленко Григорій Тихонович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору