ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Афанасьєв О.О.
Асистент 1 Попельницький Д.А.
Асистент 2 Думенко В.П.
4-ий арбітр Толмачов С.І.
2 ТУР
29.07.2018 18:00
"Прапор" м. Краматорськ
Гляд.
1513
Темп.
31 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Даниленко М.В.
Авангард
“Авангард”
0:0
(0:0)
Агробізнес
“Агробізнес”
ГОЛИ
“Авангард”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
39’
Картинка
45’
Картинка
59’
Картинка
76’(2)
Картинка
79’(2)
Картинка
Картинка
57’
Картинка
65’
Картинка
71’
Картинка
78’
Картинка
79’
Картинка
85’
Картинка
87’
“Авангард” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
75 Артур Денчук Денчук Артур Одольський Костянтин Костянтин Одольський 41
18 Максим Воробєй Воробєй Максим Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
55 Олексій Лобов Лобов Олексій Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
3 Роман Мірошник Мірошник Роман Картинка 39’ Курило Ігор Ігор Курило 17
29 Владислав Ємець Ємець Владислав Кухарук Андрій Андрій Кухарук 8
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 76’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
23 Михайло Шершень Шершень Михайло Картинка 79’ Картинка 87’ Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
20 Дмитро Задерецький Задерецький Дмитро Картинка 79’ Картинка 57’ Скакун Андрій Андрій Скакун 2
10 Віталій Собко Собко Віталій Картинка 76’(2) Картинка 65’ Груша Віталій Віталій Груша 25
21 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро Картинка 45’ Картинка 59’ Картинка 71’ Шевчук Сергій Сергій Шевчук 24
57 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 79’(2) Картинка 78’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
12 Микита Савченко Савченко Микита Чернобай Сергій Сергій Чернобай 12
8 Олександр Іващенко Іващенко Олександр Картинка 79’(2) Чиж Сергій Сергій Чиж 23
7 Олексій Моісеєнко Моісеєнко Олексій Картинка 76’(2) Атласюк Сергій Сергій Атласюк 5
49 Михайло Удод Удод Михайло Картинка 79’ Картинка 71’ Гагун Роман Роман Гагун 9
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 59’ Дубчак Андрій Андрій Дубчак 3
6 Олександр Лучик Лучик Олександр Картинка 87’ Когут Іван Іван Когут 18
19 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 57’ Пліс Тарас Тарас Пліс 11
5 Станіслав Нечипоренко Нечипоренко Станіслав Картинка 76’ Полторацький Владислав Владислав Полторацький 6
9 Марат Даудов Даудов Марат Картинка 65’ Картинка 85’ Темнюк Микола Микола Темнюк 20
Шум Сергій Сергій Шум 4
Картинка 78’ Юрчак Олександр Олександр Юрчак 22
Головний тренер: Головний тренер:
Косевич Олександр Олександрович Донець Андрій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору