ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бич І.Г.
Асистент 1 Наскалов С.В.
Асистент 2 Попельницький Д.А.
4-ий арбітр Афанасьєв О.О.
7 ТУР
31.08.2018 18:00
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
800
Темп.
30 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Літвінов Г.Ю.
Суми
“Суми”
0:4
(0:2)
Дніпро-1
“Дніпро-1”
“Суми”
“Дніпро-1”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
31’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
18’
Картинка
27’
Картинка
35’
Картинка
38’
46’
Картинка
72’(2)
Картинка
76’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
67’
Картинка
72’(3)
Картинка
78’
Картинка
81’
“Суми” СКЛАДИ КОМАНД “Дніпро-1”
55 Артем Штанько Штанько Артем Картинка 81’ Юрчук Валерій Валерій Юрчук 33
22 Тарас Пінчук Пінчук Тарас Чеботаєв Сергій Сергій Чеботаєв 22
8 Ярослав Рафальський Рафальський Ярослав Картинка 27’ Картинка 46’(2) Башлай Дмитро Дмитро Башлай 2
16 Давид Кохія Кохія Давид Логінов Сергій Сергій Логінов 15
77 Артем Козлов Козлов Артем Картинка 31’ Польовий Володимир Володимир Польовий 8
6 Микола Вечурко Вечурко Микола Картинка 72’ Картинка 38’ Кравченко Сергій Сергій Кравченко 4
14 Єгор Луговий Луговий Єгор Картинка 72’(3) Сніжко Олександр Олександр Сніжко 18
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 18’ Картинка 46’(3) Когут Ігор Ігор Когут 25
99 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 72’(2) Картинка 78’ Чичиков Олексій Олексій Чичиков 77
11 Владислав Шарай Шарай Владислав Картинка 46’ Назаренко Олександр Олександр Назаренко 29
10 Вадим Яворський Яворський Вадим Картинка 76’ Картинка 35’ Картинка 77’ Куліш Станіслав Станіслав Куліш 20
23 Андрій Бубенцов Бубенцов Андрій Картинка 81’ Кліщук Андрій Андрій Кліщук 31
7 Станіслав Шарай Шарай Станіслав Бровченко Юрій Юрій Бровченко 10
21 Олександр Васильченко Васильченко Олександр Картинка 76’ Картинка 46’(2) Лопирьонок Максим Максим Лопирьонок 71
17 Петро Переверза Переверза Петро Картинка 72’(2) Кожушко Олег Олег Кожушко 87
33 Олександр Квачов Квачов Олександр Картинка 72’ Картинка 46’(3) Картинка 67’ Загальський Ігор Ігор Загальський 21
9 Антон Савін Савін Антон Картинка 46’ Щедрий Артем Артем Щедрий 9
27 Олександр Медведь Медведь Олександр Картинка 77’ Войцеховський Владислав Владислав Войцеховський 7
44 Лука Надірадзе Надірадзе Лука Картинка 72’(3) Панасенко Сергій Сергій Панасенко 23
Головний тренер: Головний тренер:
Золотницький Сергій Юрійович Михайленко Дмитро Станіславович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору