ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Буяшов О.І.
Асистент 1 Федунець В.І.
Асистент 2 Чопілко Т.Г.
4-ий арбітр Кошура А.В.
7 ТУР
02.09.2018 17:00
"Буковина" м. Чернівці
Гляд.
1645
Темп.
26 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Буковецький Р.Й.
Буковина
“Буковина”
3:2
(2:1)
Поділля
“Поділля”
“Буковина”
“Поділля”
transparent
6’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
42’
Картинка
45+1’
Картинка
Картинка
14’
Картинка
36’
63’
Картинка
67’
Картинка
79’
Картинка
86’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
63’
Картинка
69’
Картинка
75’
Картинка
79’
Картинка
80’
“Буковина” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
1 Богдан Степаненко Степаненко Богдан Дворник Сергій Сергій Дворник 12
77 Віталій Кузів Кузів Віталій Швець Сергій Сергій Швець 27
7 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Картинка 63’ Картинка 69’ Романюк Артем Артем Романюк 5
3 Олександр Віксич Віксич Олександр Картинка 72’ Гресь Владислав Владислав Гресь 2
2 Валентин Рудич Рудич Валентин Картинка 65’ Джурко Андрій Андрій Джурко 6
21 Владислав Герасимчук Герасимчук Владислав Картинка 35’ Картинка 75’ Морговський Ян Ян Морговський 7
10 Ладік Мєлконян Мєлконян Ладік Картинка 45+1’ Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
8 Євген Заїченко Заїченко Євген Картинка 36’ Картинка 46’ Худік Роман Роман Худік 15
11 Роман Кузів Кузів Роман Картинка 6’ Картинка 87’ Картинка 14’(п) Картинка 80’ Музичук Олександр Олександр Музичук 22
16 Олександр Боженко Боженко Олександр Картинка 67’ Каверін Віталій Віталій Каверін 49
17 Антон Батрак Батрак Антон Картинка 42’ Картинка 79’ Картинка 63’ Якубов Алішер Алішер Якубов 88
12 Костянтин Гуцул Гуцул Костянтин Картинка 46’ Шевченко Віктор Віктор Шевченко 11
6 Олександр Жумига Жумига Олександр Картинка 79’ Картинка 69’ Муляр Андрій Андрій Муляр 10
5 Даніел Раулюк Раулюк Даніел Картинка 35’ Картинка 75’ Панасенков Артем Артем Панасенков 20
20 Александру-Васілє Мунтян Мунтян Александру-Васілє Картинка 67’ Шевченко Сергій Сергій Шевченко 1
4 Микола Павлюк Павлюк Микола Картинка 65’ Картинка 86’ Гайдаш Артем Артем Гайдаш 9
9 Руслан Луцик Луцик Руслан Картинка 87’ Картинка 63’ Картинка 79’ Бабак Кирило-Ілля Кирило-Ілля Бабак 16
19 Віктор Масікевич Масікевич Віктор Тупік Олександр Олександр Тупік 99
15 Василь Нікифоряк Нікифоряк Василь Червінський Денис Денис Червінський 17
Картинка 72’ Погорілий Владислав Владислав Погорілий 3
Головний тренер: Головний тренер:
Мглинець Віктор Іванович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору