ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Аврамчук В.О.
Асистент 2 Петрова І.В.
4-ий арбітр Поліщук М.П.
8 ТУР
09.09.2018 17:00
"Жовтневий" м. Кривий Ріг
Гляд.
1000
Темп.
18 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Лисакевич В.В.
Гірник
“Гірник”
2:2
(2:0)
Кремінь
“Кремінь”
“Гірник”
“Кремінь”
transparent
4’
Картинка
transparent
14’
Картинка
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
10’
46’(3)
Картинка
60’
Картинка
71’
Картинка
76’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
57’
Картинка
67’
Картинка
74’
Картинка
83’
Картинка
90’
“Гірник” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
1 Данило Кучер Кучер Данило Котляров Ярослав Ярослав Котляров 12
33 Володимир Заїменко Заїменко Володимир Картинка 60’ Картинка 83’ Бичков Богдан Богдан Бичков 2
19 Владислав Сосєдко Сосєдко Владислав Картинка 74’ Ентін Дмитро Дмитро Ентін 6
13 Андрій Голуб Голуб Андрій Ченбай Сергій Сергій Ченбай 21
12 Богдан Сокол Сокол Богдан Картинка 90’(2) Картинка 10’ Вовкодав Сергій Сергій Вовкодав 13
25 Андрій Григорик Григорик Андрій Картинка 46’ Серденюк Віктор Віктор Серденюк 19
7 Ігор Бука Бука Ігор Картинка 76’ Піскун Владислав Владислав Піскун 3
8 Ігор Яровой Яровой Ігор Астахов Ернест Ернест Астахов 20
21 Сергій Гвоздевич Гвоздевич Сергій Картинка 4’ Картинка 14’ Картинка 71’ Картинка 57’ Картинка 67’ Картинка 90’ Мурашов Євген Євген Мурашов 18
27 Євген Сантрапинських Сантрапинських Євген Картинка 26’ Картинка 46’(2) Бєлоусов Денис Денис Бєлоусов 15
71 Роман Прутян Прутян Роман Картинка 46’(3) Черній Костянтин Костянтин Черній 8
31 Дмитро Черниш Черниш Дмитро Олійник Андрій Андрій Олійник 1
23 Давид Бондарєв Бондарєв Давид Курелєх Валерій Валерій Курелєх 5
99 Нікіта Гамонов Гамонов Нікіта Яцик Костянтин Костянтин Яцик 4
24 Гліб Попчук Попчук Гліб Картинка 90’(2) Картинка 83’ Богданов Максим Максим Богданов 7
10 Андрій Шмат Шмат Андрій Картинка 76’ Картинка 90’ Сидоренко Владислав Владислав Сидоренко 16
98 Артем Олійник Олійник Артем Куць Іван Іван Куць 9
9 Олександр Прялкін Прялкін Олександр Картинка 46’(2) Картинка 84’ Павлик Юрій Юрій Павлик 10
95 Тимур Погранічний Погранічний Тимур Картинка 71’ Картинка 46’ Степанчук Сергій Сергій Степанчук 11
77 Віктор Сахнюк Сахнюк Віктор Картинка 46’(3)
17 Максим Кобилінський Кобилінський Максим
4 Віталій Заєць Заєць Віталій
Головний тренер: Головний тренер:
Приходько Геннадій Миколайович Столовицький Ігор Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору