ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Горбань І.В.
Асистент 1 Худяков О.В.
Асистент 2 Семанюк Т.І.
4-ий арбітр Дубиківський С.С.
9 ТУР
15.09.2018 16:00
"Центральний ім. М.Х. Бруквенка" смт. Макарів
Гляд.
200
Темп.
26 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Шамич О.М.
Чайка
“Чайка”
2:2
(0:1)
Нива
“Нива”
“Чайка”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
42’
53’
Картинка
54’
Картинка
58’
Картинка
64’
Картинка
73’
Картинка
77’
Картинка
83’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
47’
Картинка
67’
Картинка
73’
Картинка
78’
Картинка
84’
Картинка
90+3’
“Чайка” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
12 Антон Мусієнко Мусієнко Антон Кулініч Артем Артем Кулініч 1
3 Святослав Грабчак Грабчак Святослав Найко Володимир Володимир Найко 6
8 Сергій Пономаренко Пономаренко Сергій Картинка 77’(п) Хохлов Вадим Вадим Хохлов 20
10 Мохамед Садег Доу Доу Мохамед Садег Гарванко Дмитро Дмитро Гарванко 55
18 Євген Задорожнюк Задорожнюк Євген Картинка 83’ Картинка 73’ Дударенко Олександр Олександр Дударенко 21
16 Артем Цурупін Цурупін Артем Картинка 58’ Картинка 42’(п) Картинка 67’ Савошко Володимир Володимир Савошко 17
11 Андрій Бартошук Бартошук Андрій Долінський Денис Денис Долінський 19
9 Володимир Тименко Тименко Володимир Картинка 53’ Шаповаленко Артем Артем Шаповаленко 16
14 Навід Насімі Насімі Навід Картинка 64’ Картинка 47’ Картинка 90+3’ Федосов Павло Павло Федосов 25
2 Роман Помазан Помазан Роман Картинка 55’ Картинка 78’ Шестаков Михайло Михайло Шестаков 15
21 Богдан Січкарук Січкарук Богдан Картинка 54’ Картинка 76’ Картинка 84’ Маляренко Ігор Ігор Маляренко 11
1 Богдан Савчук Савчук Богдан Гурідов Максим Максим Гурідов 99
27 Тамаз Авдалян Авдалян Тамаз Картинка 55’ Картинка 73’ ,87’ Картинка Менжега Олександр Олександр Менжега 8
26 Вячеслав Панфілов Панфілов Вячеслав Картинка 53’ Картинка 78’ Богач Ігор Ігор Богач 24
15 Роман Баранович Баранович Роман Маляренко Андрій Андрій Маляренко 7
28 Антон Зіпцер Зіпцер Антон Картинка 67’ Коровіков Віктор Віктор Коровіков 9
17 Даниїл Савійсько Савійсько Даниїл Картинка 64’ Картинка 84’ Картинка 90+4’ Яськов Максим Максим Яськов 10
19 Олександр Сухенко Сухенко Олександр Гудак Роман Роман Гудак 33
Головний тренер: Головний тренер:
Поздняков Олексій Валерійович Колчин Денис Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору