ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бондар І.І.
Асистент 1 Дебенко І.Б.
Асистент 2 Котубей П.В.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
11 ТУР
30.09.2018 15:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
309
Темп.
13 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Головков О.В.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
1:1
(0:1)
Авангард
“Авангард”
“Гірник-Спорт”
“Авангард”
transparent
6’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
17’
Картинка
20’
Картинка
25’
47’
Картинка
50’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
78’
Картинка
85’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
58’
Картинка
63’
Картинка
86’
Картинка
89’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Авангард”
92 Роман Данкович Данкович Роман Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 38
28 Андрій Власюк Власюк Андрій Картинка 17’ Сухаров Олександр Олександр Сухаров 43
7 Андрій Фаюк Фаюк Андрій Картинка 6’ Картинка 50’ Картинка 87’ Мірошник Роман Роман Мірошник 3
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій Картинка 20’ Лобов Олексій Олексій Лобов 55
55 Ігор Гончар Гончар Ігор Ємець Владислав Владислав Ємець 29
18 Андрій Єфремов Єфремов Андрій Картинка 26’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 19
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій Картинка 47’ Картинка 75’ Картинка 55’ Скоблов Дмитро Дмитро Скоблов 21
90 Антон Кіча Кіча Антон Картинка 72’ Картинка 86’ Моісеєнко Олексій Олексій Моісеєнко 7
65 Євгеній Лозовий Лозовий Євгеній Картинка 63’ Матяж Іван Іван Матяж 9
70 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 78’ Шершень Михайло Михайло Шершень 23
14 Андрій Шевчук Шевчук Андрій Картинка 25’ Картинка 89’ Кірієнко Ігор Ігор Кірієнко 57
77 Олексій Баштаненко Баштаненко Олексій Денчук Артур Артур Денчук 75
21 Ярослав Ямполь Ямполь Ярослав Картинка 78’ Картинка 86’ Удод Михайло Михайло Удод 49
4 Олександр Аксьонов Аксьонов Олександр Картинка 75’ Картинка 85’ Картинка 90’ Счастливцев Вадим Вадим Счастливцев 4
20 Дмитро Сидоренко Сидоренко Дмитро Картинка 90’ Полюлях Микита Микита Полюлях 77
17 Богдан Боровський Боровський Богдан Картинка 72’ Картинка 89’ Гранкін Дмитро Дмитро Гранкін 22
11 Сергій Білоус Білоус Сергій Картинка 55’ Картинка 58’ Демченко Єгор Єгор Демченко 17
96 Владислав Жениленко Жениленко Владислав Воробєй Максим Максим Воробєй 18
19 Микита Ходаковський Ходаковський Микита Картинка 63’ Бараннік Олег Олег Бараннік 11
9 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 87’
Головний тренер: Головний тренер:
Пучков Сергій Валентинович Косевич Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору