ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Блавацький Р.А.
Асистент 1 Сукравцев В.О.
Асистент 2 Рибченко І.О.
4-ий арбітр Садковський І.В.
11 ТУР
30.09.2018 16:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2500
Темп.
13 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Павленко І.М.
Агробізнес
“Агробізнес”
0:3
(0:0)
Колос
“Колос”
“Агробізнес”
“Колос”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
33’
46’(3)
Картинка
74’
Картинка
79’(2)
Картинка
83’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
53’
Картинка
57’
Картинка
64’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
74’
Картинка
81’
Картинка
90+2’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Колос”
41 Костянтин Одольський Одольський Костянтин Яшков Антон Антон Яшков 1
9 Роман Гагун Гагун Роман Сахневич Андрій Андрій Сахневич 2
6 Владислав Полторацький Полторацький Владислав Максименко Максим Максим Максименко 6
17 Ігор Курило Курило Ігор ,30’ Картинка Гавриш Віталій Віталій Гавриш 13
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Чорноморець Олександр Олександр Чорноморець 15
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 83’ Картинка 64’ Мілько Вадим Вадим Мілько 14
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 79’ Картинка 57’ Задоя Євген Євген Задоя 99
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 74’ Картинка 46’ Рябов В'ячеслав В'ячеслав Рябов 21
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 46’(3) Картинка 46’(2) Морозко Євгеній Євгеній Морозко 10
20 Євген Зарічнюк Зарічнюк Євген Картинка 79’(2) Картинка 33’ Картинка 66’ Нехтій Владислав Владислав Нехтій 33
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 81’ Лисенко Володимир Володимир Лисенко 7
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Волинець Євгеній Євгеній Волинець 25
3 Андрій Дубчак Дубчак Андрій Зозуля Олексій Олексій Зозуля 24
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 46’(3) Охрончук Владислав Владислав Охрончук 20
22 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Картинка 79’ Картинка 57’ Картинка 74’(п) Поздеєв Олександр Олександр Поздеєв 5
11 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 74’ Картинка 46’(2) Антюх Денис Денис Антюх 77
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 46’ Картинка 53’ Ільїн Олег Олег Ільїн 69
24 Сергій Шевчук Шевчук Сергій Картинка 83’ Картинка 81’ Кизилатеш Джемаль Джемаль Кизилатеш 23
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 79’(2) Картинка 66’ Картинка 68’ Картинка 84’ Картинка 90+2’ Костишин Денис Денис Костишин 18
19 Микола Когут Когут Микола
4 Сергій Шум Шум Сергій
5 Сергій Атласюк Атласюк Сергій
Головний тренер: Головний тренер:
Донець Андрій Анатолійович Костишин Руслан Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору