ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Когут О.О.
Асистент 1 Федорак Ю.В.
Асистент 2 Хімич Б.І.
4-ий арбітр Матковська М.В.
12 ТУР
06.10.2018 16:00
"Поділля" м. Хмельницький
Гляд.
2170
Темп.
17 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Буковецький Р.Й.
Поділля
“Поділля”
2:0
(1:0)
Полісся
“Полісся”
“Поділля”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
14’
Картинка
37’
Картинка
42’
50’
Картинка
67’
Картинка
75’
Картинка
82’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
70’
Картинка
71’
Картинка
73’
Картинка
84’
Картинка
89’
“Поділля” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
99 Анатолій Старущенко Старущенко Анатолій Мозіль Олег Олег Мозіль 1
27 Сергій Швець Швець Сергій Картинка 84’ Чередніченко Ігор Ігор Чередніченко 5
17 Денис Червінський Червінський Денис Кузнєцов Євген Євген Кузнєцов 6
14 Олександр Воловик Воловик Олександр Картинка 90’ Картинка 37’ Іванов Павло Павло Іванов 3
96 Станіслав Штаненко Штаненко Станіслав Картинка 55’ Лещенко Максим Максим Лещенко 17
8 Андрій Ліповуз Ліповуз Андрій Картинка 89’ Ходуля Ілля Ілля Ходуля 4
22 Олександр Музичук Музичук Олександр Картинка 15’ Картинка 82’ Картинка 73’ Картинка 84’ Семчук Вадим Вадим Семчук 77
10 Андрій Муляр Муляр Андрій Картинка 40’ Шишигін Андрій Андрій Шишигін 8
49 Віталій Каверін Каверін Віталій Картинка 42’ Дячук Сергій Сергій Дячук 19
16 Кирило-Ілля Бабак Бабак Кирило-Ілля Картинка 34’ Картинка 67’ Картинка 75’ Картинка 14’ Скепський Денис Денис Скепський 10
88 Алішер Якубов Якубов Алішер Картинка 50’ Картинка 88’ Галенков Денис Денис Галенков 70
35 Єгор Нестеренко Нестеренко Єгор Литвиненко Олександр Олександр Литвиненко 23
11 Віктор Шевченко Шевченко Віктор Картинка 89’ Сокуренко Віталій Віталій Сокуренко 13
9 Артем Гайдаш Гайдаш Артем Картинка 55’ Поручинський Ігор Ігор Поручинський 20
20 Артем Панасенков Панасенков Артем Картинка 84’ Баранов Дмитро Дмитро Баранов 15
5 Артем Романюк Романюк Артем Картинка 42’ Захаревич Ярослав Ярослав Захаревич 9
2 Владислав Гресь Гресь Владислав Картинка 90’ Картинка 40’ Картинка 70’ Картинка 71’ Суханов Сергій Сергій Суханов 95
33 Петро Намуйлик Намуйлик Петро Картинка 82’ Демчик Дмитро Дмитро Демчик 14
77 Володимир Гладкий Гладкий Володимир Картинка 88’
7 Ян Морговський Морговський Ян Картинка 75’
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович Безсмертний Анатолій Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору