ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кривушкін Д.В.
Асистент 1 Суряк Ю.Б.
Асистент 2 Якимик Р.С.
4-ий арбітр Пєсоцький Я.
13 ТУР
12.10.2018 15:00
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
500
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Бич Г.В.
Суми
“Суми”
0:6
(0:3)
Колос
“Колос”
“Суми”
“Колос”
3’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
29’
Картинка
32’
Картинка
34’
Картинка
transparent
Картинка
10’
Картинка
36’
Картинка
44’
56’
Картинка
60’
Картинка
63’(2)
Картинка
76’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
64’(2)
Картинка
71’
Картинка
74’
Картинка
77’
Картинка
84’
Картинка
90’
“Суми” СКЛАДИ КОМАНД “Колос”
55 Артем Штанько Штанько Артем ,32’ Картинка Яшков Антон Антон Яшков 1
27 Олександр Медведь Медведь Олександр Картинка 56’ Картинка 77’ Зозуля Олексій Олексій Зозуля 24
22 Сергій Гаращенков Гаращенков Сергій Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
77 Артем Козлов Козлов Артем Картинка 76’ Картинка 36’ Картинка 90’ Гавриш Віталій Віталій Гавриш 13
33 Олександр Квачов Квачов Олександр Картинка 68’ Чорноморець Олександр Олександр Чорноморець 15
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 74’ Мілько Вадим Вадим Мілько 14
6 Микола Вечурко Вечурко Микола Поздеєв Олександр Олександр Поздеєв 5
8 Сергій Загинайлов Загинайлов Сергій Картинка 29’ Картинка 34’ Картинка 52’ Антюх Денис Денис Антюх 77
99 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 63’ Картинка 10’ Картинка 76’(п) Картинка 79’ Ільїн Олег Олег Ільїн 69
17 Петро Переверза Переверза Петро Картинка 3’ Картинка 64’ Нехтій Владислав Владислав Нехтій 33
10 Вадим Яворський Яворський Вадим Картинка 60’ Картинка 63’(2) Картинка 44’ Картинка 64’(2) Лисенко Володимир Володимир Лисенко 7
23 Андрій Бубенцов Бубенцов Андрій Картинка 34’ Картинка 79’ Соломка Юрій Юрій Соломка 11
9 Антон Савін Савін Антон Картинка 76’ Картинка 64’(2) Картинка 71’ Картинка 84’ Бондаренко Олександр Олександр Бондаренко 17
21 Олександр Васильченко Васильченко Олександр Картинка 63’(2) Волинець Євгеній Євгеній Волинець 25
11 Владислав Шарай Шарай Владислав Сахневич Андрій Андрій Сахневич 2
14 Єгор Луговий Луговий Єгор Картинка 63’ Максименко Максим Максим Максименко 6
44 Лука Надірадзе Надірадзе Лука Картинка 56’ Кизилатеш Джемаль Джемаль Кизилатеш 23
7 Станіслав Шарай Шарай Станіслав Картинка 52’ Кісіль Руслан Руслан Кісіль 91
Картинка 64’ Костишин Денис Денис Костишин 18
Зуєвич Сергій Сергій Зуєвич 8
Картинка 74’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 30
Головний тренер: Головний тренер:
Золотницький Сергій Юрійович Костишин Руслан Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору