ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Коротін В.І.
Асистент 2 Кєскюла Д.А.
4-ий арбітр Кєвліч Є.Ю.
13 ТУР
13.10.2018 15:00
"Зірка" м. Кропивницький
Гляд.
538
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Брюхов П.А.
Зірка
“Зірка”
1:5
(0:1)
Авангард
“Авангард”
“Зірка”
“Авангард”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
19’
Картинка
35’
Картинка
45’
54’
Картинка
67’
Картинка
76’(2)
Картинка
79’
Картинка
81’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
59’
Картинка
60’
Картинка
64’
Картинка
69’
Картинка
79’
Картинка
83’
Картинка
87’(2)
“Зірка” СКЛАДИ КОМАНД “Авангард”
96 Микита Зеленський Зеленський Микита Денчук Артур Артур Денчук 75
3 Олександр Сафронов Сафронов Олександр Картинка 88’ Счастливцев Вадим Вадим Счастливцев 4
5 Дмитро Хорольський Хорольський Дмитро Картинка 35’ Картинка 79’ Полюлях Микита Микита Полюлях 77
7 Максим Авер'янов Авер'янов Максим Картинка 79’ Сухаров Олександр Олександр Сухаров 43
9 Данііл Кондраков Кондраков Данііл Картинка 54’ Картинка 83’ Ємець Владислав Владислав Ємець 29
11 Олексій Збунь Збунь Олексій Картинка 81’ Картинка 52’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 19
17 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 67’ Картинка 64’ Скоблов Дмитро Дмитро Скоблов 21
35 Назар Виздрик Виздрик Назар Картинка 60’ Картинка 87’ Моісеєнко Олексій Олексій Моісеєнко 7
37 Дмитро Нерубенко Нерубенко Дмитро Картинка 86’ Картинка 19’(п) Матяж Іван Іван Матяж 9
50 Олександр Дугієнко Дугієнко Олександр Картинка 76’ Шершень Михайло Михайло Шершень 23
99 Олександр Бєляєв Бєляєв Олександр Картинка 76’(2) Картинка 45’ Картинка 59’ Картинка 69’ Картинка 86’ Картинка 87’(2) Кірієнко Ігор Ігор Кірієнко 57
41 Роман Льопка Льопка Роман Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 38
74 Марк Медведєв Медведєв Марк Картинка 87’ Удод Михайло Михайло Удод 49
15 Андрій Савіцький Савіцький Андрій Картинка 81’ Картинка 64’ Воробєй Максим Максим Воробєй 18
24 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 86’ Картинка 79’ Гранкін Дмитро Дмитро Гранкін 22
39 Ярослав Поплавка Поплавка Ярослав Картинка 67’ Картинка 83’ Задерецький Дмитро Дмитро Задерецький 20
77 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 76’ Картинка 87’(2) Іващенко Олександр Олександр Іващенко 8
90 Ігор Лопушенко Лопушенко Ігор Картинка 76’(2)
93 Станіслав Писарєв Писарєв Станіслав
Головний тренер: Головний тренер:
Горбань Андрій Павлович Косевич Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору