ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Панасюк Т.В.
Асистент 1 Федорак Ю.В.
Асистент 2 Пилипенко Я.М.
4-ий арбітр Гончарук А.І.
13 ТУР
13.10.2018 16:00
"Центральний ім. М.Х. Бруквенка" смт. Макарів
Гляд.
200
Темп.
15 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кувік І.О.
Чайка
“Чайка”
0:1
(0:1)
Поділля
“Поділля”
“Чайка”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
8’
Картинка
19’
46’
Картинка
59’
Картинка
72’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
60’
Картинка
65’
Картинка
77’
Картинка
79’
Картинка
87’
Картинка
90’
“Чайка” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
12 Антон Мусієнко Мусієнко Антон Старущенко Анатолій Анатолій Старущенко 99
3 Святослав Грабчак Грабчак Святослав Картинка 87’ Швець Сергій Сергій Швець 27
2 Роман Помазан Помазан Роман Картинка 38’ Червінський Денис Денис Червінський 17
8 Сергій Пономаренко Пономаренко Сергій Воловик Олександр Олександр Воловик 14
18 Євген Задорожнюк Задорожнюк Євген Штаненко Станіслав Станіслав Штаненко 96
16 Артем Цурупін Цурупін Артем Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
11 Андрій Бартошук Бартошук Андрій Картинка 72’ Картинка 8’ Картинка 60’ Гладкий Володимир Володимир Гладкий 77
15 Роман Баранович Баранович Роман Картинка 19’ Муляр Андрій Андрій Муляр 10
14 Навід Насімі Насімі Навід Картинка 46’ Картинка 79’ Каверін Віталій Віталій Каверін 49
7 Ренат Мірошніков Мірошніков Ренат Картинка 83’ Картинка 77’ Бабак Кирило-Ілля Кирило-Ілля Бабак 16
9 Володимир Тименко Тименко Володимир Картинка 59’ Картинка 65’ Якубов Алішер Алішер Якубов 88
23 Євген Шкарбан Шкарбан Євген Нестеренко Єгор Єгор Нестеренко 35
10 Мохамед Садег Доу Доу Мохамед Садег Картинка 46’ Картинка 90’ Панасенков Артем Артем Панасенков 20
17 Даниїл Савійсько Савійсько Даниїл Картинка 72’ Картинка 60’ Картинка 90’ Намуйлик Петро Петро Намуйлик 33
26 Вячеслав Панфілов Панфілов Вячеслав Картинка 59’ Картинка 79’ Гайдаш Артем Артем Гайдаш 9
20 Дмитро Мохначук Мохначук Дмитро Худік Роман Роман Худік 15
19 Олександр Сухенко Сухенко Олександр Картинка 83’ Картинка 77’ Романюк Артем Артем Романюк 5
28 Антон Зіпцер Зіпцер Антон Картинка 65’ Морговський Ян Ян Морговський 7
Головний тренер: Головний тренер:
Поздняков Олексій Валерійович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору