ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Блавацький Р.А.
Асистент 1 Ісаєв А.Ю.
Асистент 2 Дебенко І.Б.
4-ий арбітр Титов О.І.
13 ТУР
14.10.2018 19:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
450
Темп.
9 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Іванов О.В.
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
1:1
(0:0)
Інгулець
“Інгулець”
“Оболонь Бровар”
“Інгулець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
40’
Картинка
Картинка
28’
48’
Картинка
62’
Картинка
67’
Картинка
72’
Картинка
79’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
57’
Картинка
62’(2)
Картинка
74’
Картинка
80’
Картинка
90’
“Оболонь Бровар” СКЛАДИ КОМАНД “Інгулець”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Ситников Антон Антон Ситников 1
8 Олександр Гуськов Гуськов Олександр Картинка 79’ Солдат Ігор Ігор Солдат 4
80 Євген Єфремов Єфремов Євген Картинка 40’ Картинка 86’ Запорожець Євген Євген Запорожець 5
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Картинка 90’ Піднебенной Вячеслав Вячеслав Піднебенной 10
23 Араміс Набіл Кузін Кузін Араміс Набіл Картинка 48’ Картинка 62’ Картинка 62’(2) Елла Кен Кен Елла 11
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 87’ Картинка 55’ Картинка 57’ Коваленко Ілля Ілля Коваленко 13
21 Максим Покотилюк Покотилюк Максим Картинка 86’(2) Акименко Олександр Олександр Акименко 21
19 Андрій Семенко Семенко Андрій Картинка 28’ Кучеренко Олександр Олександр Кучеренко 23
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 72’ Ковальов Максим Максим Ковальов 55
18 Валерій Степаненко Степаненко Валерій Картинка 28’ Лупашко Владислав Владислав Лупашко 80
25 Михайло Шишка Шишка Михайло Синьогуб Олег Олег Синьогуб 89
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Ганєв Геннадій Геннадій Ганєв 33
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Картинка 79’ Гончаренко Роман Роман Гончаренко 3
20 Ярослав Гурмак Гурмак Ярослав Картинка 62’(2) Картинка 74’ Клименко Владислав Владислав Клименко 8
22 Олексій Клак Клак Олексій Картинка 57’ Картинка 80’ Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
9 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 72’ Кобуладзе Гіоргі Гіоргі Кобуладзе 15
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій Новотрясов Артур Артур Новотрясов 16
29 Сергій Косовський Косовський Сергій Картинка 86’ Козак Олександр Олександр Козак 25
7 Денис Островський Островський Денис Картинка 87’ Картинка 86’(2) Січінава Ніка Ніка Січінава 49
77 Володимир Ткач Ткач Володимир Картинка 62’ Картинка 67’ Хучбаров Каміль Каміль Хучбаров 99
11 Владислав Ульянченко Ульянченко Владислав
Головний тренер: Головний тренер:
Ковалець Сергій Іванович Лавриненко Сергій Дмитрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору