ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Салаш І.І.
Асистент 1 Вашкевич Ю.В.
Асистент 2 Беркут О.А.
4-ий арбітр Резніченко О.В.
14 ТУР
20.10.2018 13:00
"Прапор" м. Краматорськ
Гляд.
1118
Темп.
18 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Лисакевич В.В.
Авангард
“Авангард”
1:2
(1:1)
Балкани
“Балкани”
“Авангард”
“Балкани”
transparent
transparent
transparent
16’
Картинка
18’
Картинка
22’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
15’
Картинка
30’
61’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
81’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
63’
Картинка
71’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
88’
Картинка
90’
“Авангард” СКЛАДИ КОМАНД “Балкани”
75 Артур Денчук Денчук Артур Паламарчук Олексій Олексій Паламарчук 12
43 Олександр Сухаров Сухаров Олександр Картинка 61’ Картинка 63’ Златов Микола Микола Златов 3
29 Владислав Ємець Ємець Владислав Картинка 30’ Картинка 75’ Саламаха Богдан Богдан Саламаха 7
19 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 81’ Картинка 15’ Любчак Сергій Сергій Любчак 2
55 Олексій Лобов Лобов Олексій Опря Анатолій Анатолій Опря 5
7 Олексій Моісеєнко Моісеєнко Олексій Картинка 75’ Картинка 90’ Пархоменко Костянтин Костянтин Пархоменко 46
9 Іван Матяж Матяж Іван Гаврилюк Володимир Володимир Гаврилюк 99
4 Вадим Счастливцев Счастливцев Вадим Платунов Сергій Сергій Платунов 25
18 Максим Воробєй Воробєй Максим Картинка 76’ Пєнов Дем'ян Дем'ян Пєнов 10
23 Михайло Шершень Шершень Михайло Картинка 16’ Картинка 68’ Картинка 71’ Златов Вадим Вадим Златов 33
57 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 18’ Картинка 22’ Картинка 85’ Картинка 54’ Кабанюк Владислав Владислав Кабанюк 11
38 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Лободров Богдан Богдан Лободров 1
49 Михайло Удод Удод Михайло Картинка 90’ Гончаренко Костянтин Костянтин Гончаренко 15
21 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро Картинка 81’ Картинка 63’ Юречко Ігор Ігор Юречко 17
22 Дмитро Гранкін Гранкін Дмитро Паламар Руслан Руслан Паламар 22
20 Дмитро Задерецький Задерецький Дмитро Картинка 75’ Картинка 71’ Райчєв Олександр Олександр Райчєв 8
8 Олександр Іващенко Іващенко Олександр Картинка 85’ Картинка 54’ Картинка 88’ Герасимець Сергій Сергій Герасимець 13
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 68’ Картинка 76’ Ільницький Олександр Олександр Ільницький 89
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 61’
10 Віталій Собко Собко Віталій
Головний тренер: Головний тренер:
Косевич Олександр Олександрович Пархоменко Андрій Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору