ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Титов О.І.
Асистент 1 Синишин Ю.Т.
Асистент 2 Наскалов С.В.
4-ий арбітр Когут О.О.
15 ТУР
27.10.2018 16:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
800
Темп.
12 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Денисюк В.М.
Агробізнес
“Агробізнес”
5:0
(3:0)
Зірка
“Зірка”
“Агробізнес”
“Зірка”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
transparent
transparent
25’
Картинка
transparent
transparent
39’
Картинка
43’
Картинка
Картинка
20’
46’(3)
Картинка
50’
Картинка
54’
Картинка
59’
Картинка
77’
Картинка
78’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
76’
Картинка
81’
Картинка
81’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Зірка”
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Картинка 89’ Зеленський Микита Микита Зеленський 96
9 Роман Гагун Гагун Роман Сафронов Олександр Олександр Сафронов 3
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 43’ Хорольський Дмитро Дмитро Хорольський 5
17 Ігор Курило Курило Ігор Авер'янов Максим Максим Авер'янов 7
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 78’ Картинка 81’ Кондраков Данііл Данііл Кондраков 9
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 77’ Картинка 46’ Збунь Олексій Олексій Збунь 11
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 46’(3) Сьомка Артем Артем Сьомка 17
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 25’ Картинка 79’ Картинка 20’ Маткобожик Олександр Олександр Маткобожик 23
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 54’ Картинка 76’ Поплавка Ярослав Ярослав Поплавка 39
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 50’ Картинка 59’ Ходорченко Микита Микита Ходорченко 85
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 12’ Картинка 39’ Картинка 46’(2) Бєляєв Олександр Олександр Бєляєв 99
41 Костянтин Одольський Одольський Костянтин Льопка Роман Роман Льопка 41
3 Андрій Дубчак Дубчак Андрій Картинка 81’ Боздаган'ян Михайло Михайло Боздаган'ян 14
4 Сергій Шум Шум Сергій Картинка 76’ Савіцький Андрій Андрій Савіцький 15
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 78’ Павлюк Кирило Кирило Павлюк 24
22 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Картинка 46’(3) Виздрик Назар Назар Виздрик 35
24 Сергій Шевчук Шевчук Сергій Картинка 54’ Картинка 46’(2) Касімов Дмитро Дмитро Касімов 77
20 Євген Зарічнюк Зарічнюк Євген Картинка 59’ Картинка 46’ Картинка 81’ Лопушенко Ігор Ігор Лопушенко 90
11 Тарас Пліс Пліс Тарас
18 Іван Когут Когут Іван
19 Микола Когут Когут Микола
23 Сергій Чиж Чиж Сергій Картинка 89’
5 Сергій Атласюк Атласюк Сергій
Головний тренер: Головний тренер:
Донець Андрій Анатолійович Горбань Андрій Павлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору