ОНЛАЙН ПРОТОКОЛ

Поділитись:
Арбітр Титов О.І.
Асистент 1 Синишин Ю.Т.
Асистент 2 Наскалов С.В.
4-ий арбітр Когут О.О.
15 ТУР
27.10.2018  16:00
"Юність" м. Волочиськ
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Денисюк В.М.
Агробізнес
“Агробізнес”
5:0
Матч завершено
Зірка
“Зірка”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Агробізнес”
“Зірка”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
transparent
transparent
25’
Картинка
transparent
transparent
39’
Картинка
transparent
50’
Картинка
77’
Картинка
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Зірка”
12 Чернобай Сергій Чернобай Сергій Зеленський Микита Зеленський Микита 96
9 Гагун Роман Гагун Роман Сафронов Олександр Сафронов Олександр 3
10 Юхимович Дмитро Юхимович Дмитро Хорольський Дмитро Хорольський Дмитро 5
17 Курило Ігор Курило Ігор Авер'янов Максим Авер'янов Максим 7
21 Бойчук Ігор Бойчук Ігор Кондраков Данііл Кондраков Данііл 9
14 Думанюк Артур Думанюк Артур Збунь Олексій Збунь Олексій 11
8 Кухарук Андрій Кухарук Андрій Сьомка Артем Сьомка Артем 17
13 Черненко Руслан Черненко Руслан Маткобожик Олександр Маткобожик Олександр 23
25 Груша Віталій Груша Віталій Поплавка Ярослав Поплавка Ярослав 39
2 Скакун Андрій Скакун Андрій Ходорченко Микита Ходорченко Микита 85
16 Семенець Богдан Семенець Богдан Бєляєв Олександр Бєляєв Олександр 99
41 Одольський Костянтин Одольський Костянтин Льопка Роман Льопка Роман 41
3 Дубчак Андрій Дубчак Андрій Боздаган'ян Михайло Боздаган'ян Михайло 14
4 Шум Сергій Шум Сергій Савіцький Андрій Савіцький Андрій 15
15 Слотюк Арсен Слотюк Арсен Павлюк Кирило Павлюк Кирило 24
22 Цибульник Олександр Цибульник Олександр Виздрик Назар Виздрик Назар 35
24 Шевчук Сергій Шевчук Сергій Касімов Дмитро Касімов Дмитро 77
20 Зарічнюк Євген Зарічнюк Євген Лопушенко Ігор Лопушенко Ігор 90
11 Пліс Тарас Пліс Тарас
18 Когут Іван Когут Іван
19 Когут Микола Когут Микола
23 Чиж Сергій Чиж Сергій
5 Атласюк Сергій Атласюк Сергій
Головний тренер: Головний тренер:
Донець Андрій Анатолійович Горбань Андрій Павлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору