ОНЛАЙН ПРОТОКОЛ

Поділитись:
Арбітр Панчишин Д.І.
Асистент 1 Поважний Я.О.
Асистент 2 Котубей П.В.
4-ий арбітр Шкурченко О.В.
15 ТУР
28.10.2018  17:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Гордієнко О.В.
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
1:1
Матч завершено
Колос
“Колос”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Оболонь Бровар”
“Колос”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
7’
81’
Картинка
“Оболонь Бровар” СКЛАДИ КОМАНД “Колос”
1 Федорівський Назарій Федорівський Назарій Яшков Антон Яшков Антон 1
33 Безуглий Микита Безуглий Микита Сахневич Андрій Сахневич Андрій 2
8 Гуськов Олександр Гуськов Олександр Гавриш Віталій Гавриш Віталій 13
80 Єфремов Євген Єфремов Євген Максименко Максим Максименко Максим 6
16 Коваленко Костянтин Коваленко Костянтин Чорноморець Олександр Чорноморець Олександр 15
23 Кузін Араміс Набіл Кузін Араміс Набіл Мілько Вадим Мілько Вадим 14
13 Мединський Ігор Мединський Ігор Поздеєв Олександр Поздеєв Олександр 5
21 Покотилюк Максим Покотилюк Максим Кизилатеш Джемаль Кизилатеш Джемаль 23
10 Слободян Олег Слободян Олег Кісіль Руслан Кісіль Руслан 91
5 Шевченко Євгеній Шевченко Євгеній Ільїн Олег Ільїн Олег 69
25 Шишка Михайло Шишка Михайло Лисенко Володимир Лисенко Володимир 7
97 Тюрін Іван Тюрін Іван Волинець Євгеній Волинець Євгеній 25
20 Гурмак Ярослав Гурмак Ярослав Тєрєхов Артем Тєрєхов Артем 3
17 Деребчинський Олександр Деребчинський Олександр Рябов В'ячеслав Рябов В'ячеслав 21
22 Клак Олексій Клак Олексій Зуєвич Сергій Зуєвич Сергій 8
9 Ковбаса Артем Ковбаса Артем Задоя Євген Задоя Євген 99
6 Корнєв Андрій Корнєв Андрій Нехтій Владислав Нехтій Владислав 33
29 Косовський Сергій Косовський Сергій Морозко Євгеній Морозко Євгеній 10
7 Островський Денис Островський Денис Костишин Денис Костишин Денис 18
18 Степаненко Валерій Степаненко Валерій Дорошенко Арсентій Дорошенко Арсентій 30
77 Ткач Володимир Ткач Володимир Коропецький Василь Коропецький Василь 9
11 Ульянченко Владислав Ульянченко Владислав Соломка Юрій Соломка Юрій 11
Бондаренко Олександр Бондаренко Олександр 17
Головний тренер: Головний тренер:
Ковалець Сергій Іванович Костишин Руслан Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору