ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сахно О.С.
Асистент 1 Галинець В.В.
Асистент 2 Семанюк Т.І.
4-ий арбітр Кошура А.В.
15 ТУР
28.10.2018 15:00
"Буковина" м. Чернівці
Гляд.
500
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Староста І.І.
Буковина
“Буковина”
0:4
(0:1)
Нива
“Нива”
“Буковина”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
9’
Картинка
45+1’
60’
Картинка
67’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
56’
Картинка
61’
Картинка
65’(3)
Картинка
71’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
89’
“Буковина” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
1 Богдан Степаненко Степаненко Богдан Картинка 77’ Гурідов Максим Максим Гурідов 99
77 Віталій Кузів Кузів Віталій Картинка 84’ Гудак Роман Роман Гудак 33
7 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Музиченко Антон Антон Музиченко 5
14 Вячеслав Пилишатий Пилишатий Вячеслав Картинка 56’ Найко Володимир Володимир Найко 6
4 Микола Павлюк Павлюк Микола Картинка 60’ Дударенко Олександр Олександр Дударенко 21
22 Денис Ткаченко Ткаченко Денис Картинка 65’ Хохлов Вадим Вадим Хохлов 20
10 Ладік Мєлконян Мєлконян Ладік Картинка 61’ Картинка 85’ Шестаков Михайло Михайло Шестаков 15
8 Євген Заїченко Заїченко Євген Картинка 21’ Картинка 65’(2) Картинка 51’(п) Картинка 65’(3) Савошко Володимир Володимир Савошко 17
17 Антон Батрак Батрак Антон Картинка 34’ Картинка 45+1’ Картинка 89’ Долінський Денис Денис Долінський 19
5 Даніел Раулюк Раулюк Даніел Картинка 69’ Маляренко Ігор Ігор Маляренко 11
19 Віктор Масікевич Масікевич Віктор Картинка 67’ Картинка 9’ Картинка 80’ Федосов Павло Павло Федосов 25
12 Костянтин Гуцул Гуцул Костянтин Кулініч Артем Артем Кулініч 1
16 Олександр Боженко Боженко Олександр Картинка 85’ Маляренко Андрій Андрій Маляренко 7
9 Руслан Луцик Луцик Руслан Картинка 65’ Картинка 89’ Менжега Олександр Олександр Менжега 8
21 Владислав Герасимчук Герасимчук Владислав Картинка 65’(3) Коровіков Віктор Віктор Коровіков 9
15 Василь Нікифоряк Нікифоряк Василь Картинка 69’ Картинка 71’ Яськов Максим Максим Яськов 10
2 Валентин Рудич Рудич Валентин Картинка 80’ Богач Ігор Ігор Богач 24
11 Роман Кузів Кузів Роман Картинка 65’(2)
6 Олександр Жумига Жумига Олександр Картинка 67’
Головний тренер: Головний тренер:
Мглинець Віктор Іванович Колчин Денис Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору