ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бондар І.І.
Асистент 1 Суряк Ю.Б.
Асистент 2 Якимик Р.С.
4-ий арбітр Шандор О.А.
16 ТУР
03.11.2018 14:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2000
Темп.
12 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Валенко А.А.
Агробізнес
“Агробізнес”
0:2
(0:1)
Металіст 1925
“Металіст 1925”
“Агробізнес”
“Металіст 1925”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
45’
Картинка
Картинка
26’
Картинка
30’
Картинка
36’
81’
Картинка
82’
Картинка
Картинка
67’
Картинка
73’
Картинка
83’
Картинка
90’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст 1925”
41 Костянтин Одольський Одольський Костянтин Каневцев Данило Данило Каневцев 12
9 Роман Гагун Гагун Роман Жук Вадим Вадим Жук 3
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 45’ Картинка 30’ Картинка 73’ Давидов Сергій Сергій Давидов 9
17 Ігор Курило Курило Ігор Картинка 36’(п) Картинка 83’(п) Картинка 90’ Синиця Олег Олег Синиця 10
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Мельничук Назар Назар Мельничук 16
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 82’ Картинка 84’ Романов Сергій Сергій Романов 20
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 38’ Картинка 67’ Калюжний Іван Іван Калюжний 21
24 Сергій Шевчук Шевчук Сергій Ралюченко Андрій Андрій Ралюченко 32
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 81’ Жданов Олександр Олександр Жданов 44
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 26’ Поспєлов Дмитро Дмитро Поспєлов 60
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 5’ Коваленко Єгор Єгор Коваленко 77
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Сидоренко Денис Денис Сидоренко 1
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Пріхна Дмитро Дмитро Пріхна 2
6 Владислав Полторацький Полторацький Владислав Картинка 45’ Картинка 90’ Коваленко Іван Іван Коваленко 4
4 Сергій Шум Шум Сергій Картинка 73’ Єрмоленко Максим Максим Єрмоленко 7
3 Андрій Дубчак Дубчак Андрій Дехтяренко Ярослав Ярослав Дехтяренко 14
11 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 67’ Терзі Євгеній Євгеній Терзі 17
18 Іван Когут Когут Іван Цвіренко Максим Максим Цвіренко 24
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 84’ Ємельянов Владислав Владислав Ємельянов 45
13 Руслан Черненко Черненко Руслан
20 Євген Зарічнюк Зарічнюк Євген
23 Сергій Чиж Чиж Сергій
5 Сергій Атласюк Атласюк Сергій
Головний тренер: Головний тренер:
Донець Андрій Анатолійович Горяїнов Олександр Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору