ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кубряк Д.В.
Асистент 1 Наскалов С.В.
Асистент 2 Левченко М.М.
4-ий арбітр Каморніков Д.Ю.
16 ТУР
03.11.2018 14:00
"Прапор" м. Краматорськ
Гляд.
1166
Темп.
11 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Шаленко В.В.
Авангард
“Авангард”
3:1
(1:0)
Інгулець
“Інгулець”
“Авангард”
“Інгулець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
24’
59’
Картинка
64’
Картинка
66’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
83’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
56’
Картинка
59’
Картинка
74’(2)
Картинка
86’
Картинка
90+1’
“Авангард” СКЛАДИ КОМАНД “Інгулець”
75 Артур Денчук Денчук Артур Ситников Антон Антон Ситников 1
18 Максим Воробєй Воробєй Максим Картинка 59’ Клименко Владислав Владислав Клименко 8
3 Роман Мірошник Мірошник Роман Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
4 Вадим Счастливцев Счастливцев Вадим Картинка 64’ Картинка 24’ Картинка 86’ Коваленко Ілля Ілля Коваленко 13
29 Владислав Ємець Ємець Владислав Новотрясов Артур Артур Новотрясов 16
55 Олексій Лобов Лобов Олексій Картинка 46’ Передистий Станіслав Станіслав Передистий 17
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 83’ Картинка 74’ Акименко Олександр Олександр Акименко 21
7 Олексій Моісеєнко Моісеєнко Олексій Картинка 90’ Кучеренко Олександр Олександр Кучеренко 23
9 Іван Матяж Матяж Іван Картинка 69’ Картинка 56’ Козак Олександр Олександр Козак 25
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 30’ Картинка 59’ Картинка 66’ Картинка 90+1’ Січінава Ніка Ніка Січінава 49
57 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 72’ Картинка 87’ Синьогуб Олег Олег Синьогуб 89
38 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Ганєв Геннадій Геннадій Ганєв 33
49 Михайло Удод Удод Михайло Гончаренко Роман Роман Гончаренко 3
21 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро Картинка 83’ Картинка 46’ Картинка 74’(2) Запорожець Євген Євген Запорожець 5
22 Дмитро Гранкін Гранкін Дмитро Картинка 74’(2) Елла Кен Кен Елла 11
20 Дмитро Задерецький Задерецький Дмитро Кобуладзе Гіоргі Гіоргі Кобуладзе 15
19 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 69’ Картинка 74’ Картинка 90+2’(п) Козлов Артем Артем Козлов 20
43 Олександр Сухаров Сухаров Олександр Картинка 90’ Картинка 86’ Коцюмака Ігор Ігор Коцюмака 95
5 Станіслав Нечипоренко Нечипоренко Станіслав Картинка 87’ Картинка 56’ Хучбаров Каміль Каміль Хучбаров 99
10 Віталій Собко Собко Віталій Картинка 66’ Картинка 84’
8 Олександр Іващенко Іващенко Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Косевич Олександр Олександрович Лавриненко Сергій Дмитрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору