ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кузовлєв Д.І.
Асистент 1 Гірс О.М.
Асистент 2 Вашкевич Ю.В.
4-ий арбітр Поліщук М.П.
16 ТУР
04.11.2018 14:00
"Жовтневий" м. Кривий Ріг
Гляд.
1300
Темп.
13 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Луценко О.А.
Гірник
“Гірник”
7:3
(4:0)
Миколаїв-2
“Миколаїв-2”
“Гірник”
“Миколаїв-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
22’
Картинка
transparent
transparent
33’
Картинка
39’
Картинка
44’
Картинка
Картинка
32’
46’(2)
Картинка
47’
Картинка
52’
Картинка
68’
Картинка
71’
Картинка
83’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
55’
Картинка
62’
Картинка
74’
Картинка
80’
Картинка
90’
“Гірник” СКЛАДИ КОМАНД “Миколаїв-2”
1 Данило Кучер Кучер Данило Восконян Валерій Валерій Восконян 25
33 Володимир Заїменко Заїменко Володимир Барський Владислав Владислав Барський 4
19 Владислав Сосєдко Сосєдко Владислав ,49’ Картинка Картинка 32’ Картинка 74’ Толгаренко Олександр Олександр Толгаренко 28
13 Андрій Голуб Голуб Андрій Картинка 39’ Картинка 90+2’ Порох Богдан Богдан Порох 31
12 Богдан Сокол Сокол Богдан Картинка 62’ Зайков Денис Денис Зайков 32
10 Андрій Шмат Шмат Андрій Березянський Павло Павло Березянський 34
7 Ігор Бука Бука Ігор Картинка 44’ Картинка 83’ Картинка 86’ Бардадим Дмитро Дмитро Бардадим 36
8 Ігор Яровой Яровой Ігор Картинка 52’ Картинка 55’ Кірєєв Віталій Віталій Кірєєв 37
21 Сергій Гвоздевич Гвоздевич Сергій Картинка 22’ Картинка 33’ Картинка 46’ Сахацький Захар Захар Сахацький 50
27 Євген Сантрапинських Сантрапинських Євген Картинка 71’ Картинка 50’(п) Швець Владислав Владислав Швець 89
71 Роман Прутян Прутян Роман Картинка 46’(2) Картинка 80’ Картинка 90’ Вітенко Євгеній Євгеній Вітенко 97
31 Дмитро Черниш Черниш Дмитро Чумак Роман Роман Чумак 51
23 Давид Бондарєв Бондарєв Давид Картинка 74’ Змієвський Сергій Сергій Змієвський 3
24 Гліб Попчук Попчук Гліб Картинка 52’ Картинка 62’ Бурахович Олександр Олександр Бурахович 6
4 Віталій Заєць Заєць Віталій Картинка 55’ Мінін Олександр Олександр Мінін 9
99 Нікіта Гамонов Гамонов Нікіта Ялосоветський Ілля Ілля Ялосоветський 35
9 Олександр Прялкін Прялкін Олександр Картинка 86’ Ткаченко Олександр Олександр Ткаченко 26
77 Віктор Сахнюк Сахнюк Віктор Картинка 46’(2) Картинка 47’ Картинка 84’ Картинка 90’ Коломієць Кирило Кирило Коломієць 38
95 Тимур Погранічний Погранічний Тимур Картинка 46’ Картинка 68’
98 Артем Олійник Олійник Артем Картинка 71’
17 Максим Кобилінський Кобилінський Максим Картинка 83’
Головний тренер: Головний тренер:
Приходько Геннадій Миколайович Мазараті В`ячеслав Григорович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору