ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бич І.Г.
Асистент 1 Коротін В.І.
Асистент 2 Зоренко Ю.В.
4-ий арбітр Кєвліч Є.Ю.
17 ТУР
10.11.2018 14:00
"Зірка" м. Кропивницький
Гляд.
425
Темп.
8 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Циганков О.Д.
Зірка
“Зірка”
3:3
(0:2)
Суми
“Суми”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Зірка”
“Суми”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
22’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
7’
Картинка
11’
Картинка
27’
46’
Картинка
54’
Картинка
64’
Картинка
73’(2)
Картинка
87’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
67’(2)
Картинка
80’
Картинка
90+3’
“Зірка” СКЛАДИ КОМАНД “Суми”
41 Роман Льопка Льопка Роман Штанько Артем Артем Штанько 55
3 Олександр Сафронов Сафронов Олександр Гаращенков Сергій Сергій Гаращенков 22
7 Максим Авер'янов Авер'янов Максим Картинка 54’ Медведь Олександр Олександр Медведь 27
9 Данііл Кондраков Кондраков Данііл Картинка 64’(п) Картинка 90’ Картинка 90+3’ Вечурко Микола Микола Вечурко 6
10 Іван Рудницький Рудницький Іван Картинка 87’ Картинка 27’ Козлов Артем Артем Козлов 77
17 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 11’ Лиховидько Віктор Віктор Лиховидько 3
23 Олександр Маткобожик Маткобожик Олександр Картинка 22’ Картинка 7’ Картинка 67’ Васильченко Олександр Олександр Васильченко 21
24 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 73’ Бовтрук Вадим Вадим Бовтрук 99
35 Назар Виздрик Виздрик Назар Картинка 46’ Картинка 46’(2) Переверза Петро Петро Переверза 17
50 Олександр Дугієнко Дугієнко Олександр Картинка 67’(2) Луговий Єгор Єгор Луговий 14
99 Олександр Бєляєв Бєляєв Олександр Картинка 73’(2) Картинка 90’(2) Яворський Вадим Вадим Яворський 10
96 Микита Зеленський Зеленський Микита Картинка 67’ Савін Антон Антон Савін 9
74 Марк Медведєв Медведєв Марк Картинка 46’(2) Загинайлов Сергій Сергій Загинайлов 8
14 Михайло Боздаган'ян Боздаган'ян Михайло Картинка 90’ Бубенцов Андрій Андрій Бубенцов 23
15 Андрій Савіцький Савіцький Андрій Картинка 87’ Картинка 90’(2) Перепелиця Ілля Ілля Перепелиця 19
37 Дмитро Нерубенко Нерубенко Дмитро Картинка 67’(2) Кірієнко Ярослав Ярослав Кірієнко 4
77 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 73’(2) Картинка 27’ Картинка 80’(аг) Надірадзе Лука Лука Надірадзе 44
90 Ігор Лопушенко Лопушенко Ігор Картинка 73’
93 Станіслав Писарєв Писарєв Станіслав Картинка 46’
Головний тренер: Головний тренер:
Горбань Андрій Павлович Золотницький Сергій Юрійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору