ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Резніков Д.М.
Асистент 1 Шевчук А.В.
Асистент 2 Приймачук А.Г.
4-ий арбітр Когут О.О.
17 ТУР
10.11.2018 13:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
1500
Темп.
11 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Александренко В.В.
Агробізнес
“Агробізнес”
0:1
(0:0)
Авангард
“Авангард”
“Агробізнес”
“Авангард”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
38’
53’
Картинка
65’
Картинка
85’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
59’
Картинка
62’
Картинка
69’
Картинка
70’
Картинка
76’
Картинка
76’
Картинка
84’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Авангард”
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Денчук Артур Артур Денчук 75
9 Роман Гагун Гагун Роман Воробєй Максим Максим Воробєй 18
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Мірошник Роман Роман Мірошник 3
17 Ігор Курило Курило Ігор Счастливцев Вадим Вадим Счастливцев 4
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Ємець Владислав Владислав Ємець 29
22 Олександр Цибульник Цибульник Олександр ,38’ Картинка Картинка 57’ Картинка 84’ Лобов Олексій Олексій Лобов 55
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 85’ Картинка 62’ Полюлях Микита Микита Полюлях 77
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 85’ Картинка 70’ Моісеєнко Олексій Олексій Моісеєнко 7
25 Віталій Груша Груша Віталій Матяж Іван Іван Матяж 9
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 53’ Картинка 65’ Картинка 38’ Картинка 59’ Демченко Єгор Єгор Демченко 17
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 76’ Кірієнко Ігор Ігор Кірієнко 57
41 Костянтин Одольський Одольський Костянтин Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 38
3 Андрій Дубчак Дубчак Андрій Картинка 59’ Картинка 69’ Скоблов Дмитро Дмитро Скоблов 21
4 Сергій Шум Шум Сергій Картинка 62’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 19
6 Владислав Полторацький Полторацький Владислав Сухаров Олександр Олександр Сухаров 43
20 Євген Зарічнюк Зарічнюк Євген Картинка 65’ Картинка 76’ Нечипоренко Станіслав Станіслав Нечипоренко 5
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 84’ Шершень Михайло Михайло Шершень 23
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 70’ Картинка 76’ Собко Віталій Віталій Собко 10
11 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 85’
24 Сергій Шевчук Шевчук Сергій
5 Сергій Атласюк Атласюк Сергій
23 Сергій Чиж Чиж Сергій
Головний тренер: Головний тренер:
Донець Андрій Анатолійович Косевич Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору