ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Скобля В.С.
Асистент 2 Соботюк С.С.
4-ий арбітр Омельченко О.В.
18 ТУР
17.11.2018 14:00
"Прапор" м. Краматорськ
Гляд.
860
Темп.
2 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Чернишов В.Б.
Авангард
“Авангард”
3:1
(3:1)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Авангард”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
transparent
21’
Картинка
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
15’
Картинка
23’
Картинка
33’
Картинка
37’
53’
Картинка
64’
Картинка
67’
Картинка
73’
Картинка
78’
Картинка
84’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
55’
Картинка
56’
Картинка
63’
Картинка
74’
Картинка
76’
Картинка
83’
“Авангард” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
75 Артур Денчук Денчук Артур Новак Андрій Андрій Новак 54
18 Максим Воробєй Воробєй Максим Картинка 52’ Данищук Віктор Віктор Данищук 12
3 Роман Мірошник Мірошник Роман Картинка 53’ Картинка 33’ Ковальчук Петро Петро Ковальчук 2
4 Вадим Счастливцев Счастливцев Вадим Картинка 55’ Француз Василь Василь Француз 3
29 Владислав Ємець Ємець Владислав Картинка 90+2’ Яневич Віктор Віктор Яневич 5
19 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 15’ Картинка 23’ Картинка 76’ Оринчак Богдан Богдан Оринчак 11
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 26’ Картинка 67’ Картинка 63’ Дербах Василь Василь Дербах 6
7 Олексій Моісеєнко Моісеєнко Олексій Картинка 84’ Веприк Олег Олег Веприк 10
9 Іван Матяж Матяж Іван Картинка 21’ Картинка 90’ Картинка 83’ Конкольняк Ярослав Ярослав Конкольняк 20
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 14’ Картинка 64’ Картинка 73’ Картинка 37’ Картинка 56’ Дитко Роман Роман Дитко 96
57 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 78’ Барчук Роман Роман Барчук 90
38 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Вульчин Остап Остап Вульчин 26
8 Олександр Іващенко Іващенко Олександр Картинка 33’ Квасний Микола Микола Квасний 99
20 Дмитро Задерецький Задерецький Дмитро Бойко Тарас Тарас Бойко 33
43 Олександр Сухаров Сухаров Олександр Картинка 84’ Картинка 63’ Картинка 74’ Борисевич Роман Роман Борисевич 31
5 Станіслав Нечипоренко Нечипоренко Станіслав Картинка 78’ Картинка 56’ Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
23 Михайло Шершень Шершень Михайло Картинка 67’ Картинка 83’ Лаврук Святослав Святослав Лаврук 15
6 Олександр Лучик Лучик Олександр Картинка 90’ Картинка 90+3’ Картинка 76’ Януш Орест Орест Януш 22
22 Дмитро Гранкін Гранкін Дмитро
49 Михайло Удод Удод Михайло
10 Віталій Собко Собко Віталій Картинка 73’
Головний тренер: Головний тренер:
Косевич Олександр Олександрович Ковалюк Володимир Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору