ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Салаш І.І.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Дорошенко В.А.
4-ий арбітр Когут О.О.
21 ТУР
06.04.2019 17:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2100
Темп.
12 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Денисюк В.М.
Агробізнес
“Агробізнес”
1:2
(0:1)
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
“Агробізнес”
“Оболонь Бровар”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
41’
Картинка
45’
Картинка
Картинка
42’
46’
Картинка
59’
Картинка
61’
Картинка
78’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
64’
Картинка
70’
Картинка
73’
Картинка
88’
Картинка
89’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь Бровар”
41 Костянтин Одольський Одольський Костянтин Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 73’ Гуськов Олександр Олександр Гуськов 8
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 70’ Деребчинський Олександр Олександр Деребчинський 17
17 Ігор Курило Курило Ігор ,45’ Картинка Картинка 89’ Єфремов Євген Євген Єфремов 80
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 64’ Коваленко Костянтин Костянтин Коваленко 16
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 41’ Мединський Ігор Ігор Мединський 13
74 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній Картинка 61’ Картинка 90’ Картинка 54’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 21
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 46’ Семенко Андрій Андрій Семенко 19
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 78’ Степаненко Валерій Валерій Степаненко 18
25 Віталій Груша Груша Віталій Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 5
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 42’(п) Картинка 88’(п) Шишка Михайло Михайло Шишка 25
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
31 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Картинка 89’ Картинка 90+3’ Безуглий Микита Микита Безуглий 33
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 46’ Картинка 59’ Картинка 73’ Ковбаса Артем Артем Ковбаса 9
3 Ярослав Ясніцький Ясніцький Ярослав Корнєв Андрій Андрій Корнєв 6
45 Назарій Шевченко Шевченко Назарій Картинка 54’ Косовський Сергій Сергій Косовський 29
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 90’ Картинка 70’ Кузін Араміс Набіл Араміс Набіл Кузін 23
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 64’ Островський Денис Денис Островський 7
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 78’ Ульянченко Владислав Владислав Ульянченко 11
20 Олег Ничипоренко Ничипоренко Олег
11 Тарас Пліс Пліс Тарас
Головний тренер: Головний тренер:
Донець Андрій Анатолійович Ковалець Сергій Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору