ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сахно О.С.
Асистент 1 Якимик Р.С.
Асистент 2 Суряк Ю.Б.
4-ий арбітр Пєсоцький Я.С.
21 ТУР
07.04.2019 13:00
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
300
Темп.
15 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Якименко О.В.
Суми
“Суми”
0:3
(0:1)
Авангард
“Авангард”
“Суми”
“Авангард”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
42’
Картинка
Картинка
12’
Картинка
33’
46’(2)
Картинка
53’
Картинка
61’
Картинка
64’
Картинка
76’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
47’
Картинка
68’
Картинка
70’
Картинка
74’
Картинка
81’
Картинка
90+3’
“Суми” СКЛАДИ КОМАНД “Авангард”
71 Микита Зеленський Зеленський Микита Картинка 76’ Денчук Артур Артур Денчук 75
77 Андрій Деркач Деркач Андрій Сухаров Олександр Олександр Сухаров 43
27 Сергій Островерх Островерх Сергій Картинка 61’ Картинка 71’ Єрмаков Віталій Віталій Єрмаков 5
8 Олексій Божий Божий Олексій Шершень Михайло Михайло Шершень 23
3 Владислав Веремєєв Веремєєв Владислав Картинка 28’ Ємець Владислав Владислав Ємець 29
4 Микола Буряченко Буряченко Микола Сеницький Юрій Юрій Сеницький 19
9 Богдан Кушнаренко Кушнаренко Богдан Картинка 33’ Полюлях Микита Микита Полюлях 77
10 Михайло Попов Попов Михайло Картинка 46’(2) Картинка 68’ Хоцяновський Артем Артем Хоцяновський 16
11 Артем Шаповаленко Шаповаленко Артем Картинка 42’ Картинка 53’ Картинка 81’ Матяж Іван Іван Матяж 9
7 Назар Курусь Курусь Назар Картинка 64’ Картинка 46’ Скоблов Дмитро Дмитро Скоблов 21
16 Віталій Радомський Радомський Віталій Картинка 12’ Картинка 47’ Картинка 70’ Картинка 74’ Кірієнко Ігор Ігор Кірієнко 57
1 Богдан Друзь Друзь Богдан Картинка 76’ Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 38
99 Олександр Безродній Безродній Олександр Картинка 64’ Моісеєнко Олексій Олексій Моісеєнко 7
17 Владислав Андрусенко Андрусенко Владислав Картинка 46’(2) Картинка 81’ Картинка 90+3’ Нечипоренко Станіслав Станіслав Нечипоренко 14
20 Олександр Яцюченко Яцюченко Олександр Картинка 53’ Картинка 46’ Трояновський Євген Євген Трояновський 35
98 Віталій Шморгун Шморгун Віталій Картинка 61’ Ульянов Дмитро Дмитро Ульянов 33
Картинка 74’ Щебетун Олексій Олексій Щебетун 11
Савін Владислав Владислав Савін 97
Воробєй Максим Максим Воробєй 18
Копитов Дмитро Дмитро Копитов 13
Картинка 68’ Собко Віталій Віталій Собко 10
Картинка 71’ Демченко Єгор Єгор Демченко 17
Головний тренер: Головний тренер:
Лутков Олег Анатолійович Косевич Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору