ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бондаренко Д.Є.
Асистент 1 Сухін В.В.
Асистент 2 Козорезов Д.В.
4-ий арбітр Садовий О.В.
23 ТУР
18.04.2019 16:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
500
Темп.
9 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Котенко Є.Ф.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
2:1
(1:1)
Колос
“Колос”
“Гірник-Спорт”
“Колос”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
20’
Картинка
26’
Картинка
29’
48’
Картинка
52’
Картинка
72’
Картинка
76’
Картинка
80’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
51’
Картинка
55’(2)
Картинка
69’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Колос”
92 Роман Данкович Данкович Роман Картинка 90+3’ Яшков Антон Антон Яшков 1
7 Ігор Гончар Гончар Ігор Картинка 72’ Картинка 51’ Зозуля Олексій Олексій Зозуля 24
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій Картинка 26’(п) Гавриш Віталій Віталій Гавриш 13
88 Дмитро Зозуля Зозуля Дмитро Картинка 20’(аг) Максименко Максим Максим Максименко 6
91 Володимир Шопін Шопін Володимир Мігунов Олександр Олександр Мігунов 26
65 Євгеній Лозовий Лозовий Євгеній Картинка 69’ Мілько Вадим Вадим Мілько 14
3 Віктор Лиховидько Лиховидько Віктор Картинка 90’ Картинка 29’ Задоя Євген Євген Задоя 99
13 Роман Мироненко Мироненко Роман Картинка 35’ Ільїн Олег Олег Ільїн 69
94 Володимир Одарюк Одарюк Володимир Картинка 46’ Банасевич Максим Максим Банасевич 8
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій Картинка 52’ Картинка 84’ Картинка 55’ Кизилатеш Джемаль Джемаль Кизилатеш 23
70 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 80’ Картинка 55’(2) Лисенко Володимир Володимир Лисенко 7
30 Роман Чопко Чопко Роман Сітало Сергій Сергій Сітало 31
81 Олександр Головко Головко Олександр Картинка 90’ Сахневич Андрій Андрій Сахневич 2
19 Сергій Зуєвич Зуєвич Сергій Картинка 35’ Картинка 48’ Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 84’ Картинка 29’ Поздеєв Олександр Олександр Поздеєв 5
29 Олексій Пінчук Пінчук Олексій Картинка 72’ Картинка 76’ Картинка 46’ Морозко Євгеній Євгеній Морозко 10
11 Сергій Білоус Білоус Сергій Чорноморець Олександр Олександр Чорноморець 15
9 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 80’ Картинка 55’(2) Бондаренко Олександр Олександр Бондаренко 17
Охрончук Владислав Владислав Охрончук 20
Рябов В'ячеслав В'ячеслав Рябов 21
Картинка 55’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 30
Картинка 69’ Нехтій Владислав Владислав Нехтій 33
Антюх Денис Денис Антюх 77
Головний тренер: Головний тренер:
Мазяр Володимир Іванович Костишин Руслан Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору