ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Галіцин Р.В.
Асистент 1 Соколовський Б.О.
Асистент 2 Дубовий О.С.
4-ий арбітр Кошура А.В.
22 ТУР
26.04.2019 17:00
"Буковина" м. Чернівці
Гляд.
1450
Темп.
23 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Буковецький Р.Й.
Буковина
“Буковина”
1:1
(1:0)
Поділля
“Поділля”
“Буковина”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
27’
Картинка
transparent
transparent
36’
Картинка
45+2’
Картинка
Картинка
43’
Картинка
45+1’
53’
Картинка
64’
Картинка
74’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
70’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
80’
Картинка
90+2’
“Буковина” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
74 Марк Медведєв Медведєв Марк Нестеренко Єгор Єгор Нестеренко 35
8 Єдуард Матвєєнко Матвєєнко Єдуард Картинка 75’ Воловик Олександр Олександр Воловик 14
3 Андрій Гусін Гусін Андрій Картинка 90+2’ Даценко Семен Семен Даценко 88
43 Олександр Вечтомов Вечтомов Олександр Картинка 64’(н/п) Картинка 45+1’ Картинка 90+1’ Швець Сергій Сергій Швець 27
77 Віталій Кузів Кузів Віталій Картинка 80’ Морговський Ян Ян Морговський 7
35 Олег Керчу Керчу Олег Картинка 45+2’(п) Картинка 43’ Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
13 Андрій Шишигін Шишигін Андрій Картинка 27’ Картинка 46’ Муляр Андрій Андрій Муляр 10
10 Ладік Мєлконян Мєлконян Ладік Картинка 70’ Шпікула Ярослав Ярослав Шпікула 11
7 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Картинка 36’ Картинка 74’ Картинка 90+4’ Каверін Віталій Віталій Каверін 49
6 Олександр Жумига Жумига Олександр Картинка 42’ ,53’ Картинка Музичук Олександр Олександр Музичук 22
91 Ярослав Галенко Галенко Ярослав Картинка 90’ Картинка 46’(2) Бабак Кирило-Ілля Кирило-Ілля Бабак 16
12 Костянтин Гуцул Гуцул Костянтин Дворник Сергій Сергій Дворник 12
17 Антон Батрак Батрак Антон Майко Олександр Олександр Майко 33
19 Олександр Квачов Квачов Олександр Картинка 74’ Погорілий Владислав Владислав Погорілий 3
11 Роман Кузів Кузів Роман Картинка 46’ Картинка 72’ Картинка 76’ Панасенков Артем Артем Панасенков 20
4 Микола Павлюк Павлюк Микола Червінський Денис Денис Червінський 17
5 Даніел Раулюк Раулюк Даніел Картинка 90’ Картинка 70’ Якобчук Сергій Сергій Якобчук 55
Картинка 80’ Романюк Артем Артем Романюк 5
Картинка 46’(2) Гладкий Володимир Володимир Гладкий 77
Картинка 76’ Гайдаш Артем Артем Гайдаш 9
Головний тренер: Головний тренер:
Куниця Віталій Вікторович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору