ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Романов Д.М.
Асистент 2 Прощенко Р.Ю.
4-ий арбітр Солов'ян О.М.
26 ТУР
01.05.2019 17:00
"Колос" с. Ковалівка
Гляд.
500
Темп.
10 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Якименко О.В.
Колос
“Колос”
1:0
(0:0)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Колос”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
39’
Картинка
transparent
Картинка
22’
Картинка
23’
49’
Картинка
62’
Картинка
72’
Картинка
77’
Картинка
84’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
53’
Картинка
80’(2)
“Колос” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
1 Антон Яшков Яшков Антон Панченко Євгеній Євгеній Панченко 31
24 Олексій Зозуля Зозуля Олексій Пліс Тарас Тарас Пліс 11
13 Віталій Гавриш Гавриш Віталій Картинка 39’(н/п) Картинка 49’ Картинка 89’ Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
6 Максим Максименко Максименко Максим Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
26 Олександр Мігунов Мігунов Олександр Картинка 22’ Гагун Роман Роман Гагун 9
14 Вадим Мілько Мілько Вадим Думанюк Артур Артур Думанюк 14
23 Джемаль Кизилатеш Кизилатеш Джемаль Картинка 62’ Картинка 53’ Картинка 80’ Чепурненко Євгеній Євгеній Чепурненко 74
21 В'ячеслав Рябов Рябов В'ячеслав Картинка 77’ Черненко Руслан Руслан Черненко 13
69 Олег Ільїн Ільїн Олег Картинка 90’ Картинка 23’ Картинка 80’(2) Скакун Андрій Андрій Скакун 2
8 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 72’ Груша Віталій Віталій Груша 25
7 Володимир Лисенко Лисенко Володимир Картинка 84’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
31 Сергій Сітало Сітало Сергій Чернобай Сергій Сергій Чернобай 12
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Одольський Костянтин Костянтин Одольський 41
20 Владислав Охрончук Охрончук Владислав Ясніцький Ярослав Ярослав Ясніцький 3
5 Олександр Поздеєв Поздеєв Олександр Курило Ігор Ігор Курило 17
99 Євген Задоя Задоя Євген Картинка 62’ Картинка 80’ Кухарук Андрій Андрій Кухарук 8
33 Владислав Нехтій Нехтій Владислав Картинка 77’ Картинка 80’(2) Когут Іван Іван Когут 18
77 Денис Антюх Антюх Денис Ничипоренко Олег Олег Ничипоренко 20
10 Євгеній Морозко Морозко Євгеній Картинка 72’
30 Арсентій Дорошенко Дорошенко Арсентій Картинка 90’
18 Денис Костишин Костишин Денис
17 Олександр Бондаренко Бондаренко Олександр Картинка 84’
15 Олександр Чорноморець Чорноморець Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Руслан Володимирович Донець Андрій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору