ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кузовлєв Д.І.
Асистент 1 Поважний Я.О.
Асистент 2 Гавеля О.М.
4-ий арбітр Омельченко О.В.
26 ТУР
01.05.2019 17:00
"Прапор" м. Краматорськ
Гляд.
738
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Лисакевич В.В.
Авангард
“Авангард”
1:1
(0:0)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Авангард”
“Гірник-Спорт”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
57’
Картинка
64’
Картинка
68’
Картинка
80’
Картинка
83’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
60’
Картинка
64’
Картинка
74’
Картинка
85’
Картинка
88’
“Авангард” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
75 Артур Денчук Денчук Артур Данкович Роман Роман Данкович 92
43 Олександр Сухаров Сухаров Олександр Пінчук Олексій Олексій Пінчук 29
5 Віталій Єрмаков Єрмаков Віталій Кравчук Юрій Юрій Кравчук 5
23 Михайло Шершень Шершень Михайло Зозуля Дмитро Дмитро Зозуля 88
29 Владислав Ємець Ємець Владислав Шопін Володимир Володимир Шопін 91
55 Олексій Лобов Лобов Олексій Картинка 85’ Лозовий Євгеній Євгеній Лозовий 65
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 80’ Лиховидько Віктор Віктор Лиховидько 3
9 Іван Матяж Матяж Іван Картинка 64’ Картинка 68’ Картинка 74’ Зуєвич Сергій Сергій Зуєвич 19
7 Олексій Моісеєнко Моісеєнко Олексій Батюшин Юрій Юрій Батюшин 23
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 57’ Картинка 90’ Картинка 64’ Кіча Антон Антон Кіча 10
57 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 42’ Картинка 83’ Картинка 54’ Картинка 60’ Корольков Володимир Володимир Корольков 8
38 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Чопко Роман Роман Чопко 30
21 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро Картинка 90’ Картинка 60’ Одарюк Володимир Володимир Одарюк 94
14 Станіслав Нечипоренко Нечипоренко Станіслав Картинка 74’ Картинка 88’ Картинка 90’ Головко Олександр Олександр Головко 81
16 Артем Хоцяновський Хоцяновський Артем Картинка 83’ Картинка 64’ Картинка 90+5’ Котляр Антон Антон Котляр 17
33 Дмитро Ульянов Ульянов Дмитро Картинка 85’ Білоус Сергій Сергій Білоус 11
11 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Черниш Денис Денис Черниш 18
18 Максим Воробєй Воробєй Максим Бафталовський Артем Артем Бафталовський 9
13 Дмитро Копитов Копитов Дмитро
10 Віталій Собко Собко Віталій Картинка 68’
97 Владислав Савін Савін Владислав
19 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 80’
Головний тренер: Головний тренер:
Косевич Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору