ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Суряк Ю.Б.
Асистент 2 Якимик Р.С.
4-ий арбітр Липко М.М.
23 ТУР
01.05.2019 17:00
"Хет Трик Арена" м. Івано-Франківськ
Гляд.
200
Темп.
9 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Трач Б.Б.
Калуш
“Калуш”
1:2
(0:1)
Полісся
“Полісся”
“Калуш”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
44’
54’
Картинка
55’
Картинка
64’(2)
Картинка
76’
Картинка
76’
Картинка
83’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
65’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
79’
Картинка
82’
Картинка
89’
“Калуш” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
32 Денис Хвалицький Хвалицький Денис Мозіль Олег Олег Мозіль 1
2 Олег Веремієнко Веремієнко Олег Картинка 78’ Логінов Олександр Олександр Логінов 5
4 Володимир Сениця Сениця Володимир Картинка 54’ Картинка 44’ Гончаренко Роман Роман Гончаренко 3
6 Андрій Кохман Кохман Андрій Ємельянов Владислав Владислав Ємельянов 45
7 Тарас Сивка Сивка Тарас Картинка 64’ Картинка 46’ Савін Антон Антон Савін 77
9 Сергій Кисленко Кисленко Сергій Картинка 76’ Картинка 75’ Лебеденко Олександр Олександр Лебеденко 21
10 Роман Лебедь Лебедь Роман Картинка 83’ Недоля Артем Артем Недоля 25
13 Ігор Поручинський Поручинський Ігор Картинка 23’ Картинка 84’ Картинка 66’ Захаревич Ярослав Ярослав Захаревич 14
14 Данило Книш Книш Данило Картинка 55’ Картинка 65’ Картинка 68’ Савченко Олексій Олексій Савченко 8
18 Володимир Савошко Савошко Володимир Картинка 64’(2) Картинка 79’ Суханов Сергій Сергій Суханов 95
22 Олег Матушевський Матушевський Олег Картинка 45’ Картинка 81’ Галенков Денис Денис Галенков 9
1 Єгор Попович Попович Єгор Литвиненко Олександр Олександр Литвиненко 23
3 Ярослав Олевич Олевич Ярослав Ходуля Ілля Ілля Ходуля 4
8 Роман Гудак Гудак Роман Картинка 84’ Картинка 75’ Картинка 89’ Картинка 89’ Боровець Максим Максим Боровець 73
11 Владислав Кабанюк Кабанюк Владислав Картинка 83’ Картинка 66’ Соломка Юрій Юрій Соломка 66
15 Володимир Заваляк Заваляк Володимир Картинка 81’ Тарануха Ростислав Ростислав Тарануха 20
16 Дмитро Хорольський Хорольський Дмитро Картинка 64’(2) Картинка 76’ Картинка 79’ Картинка 82’ Немтінов Євгеній Євгеній Немтінов 11
19 Дмитро Скакун Скакун Дмитро Картинка 76’ Картинка 68’ Шаврін Вадим Вадим Шаврін 7
20 Владислав Танчин Танчин Владислав Картинка 64’
Головний тренер: Головний тренер:
Нестерук Андрій Петрович Безсмертний Анатолій Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору