ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Сташук І.І.
Асистент 1 Лікаренко А.О.
Асистент 2 Соколовський Б.О.
4-ий арбітр Фірманчук В.Ю.
23 ТУР
01.05.2019 17:30
"Затис" с. Горностаївка
Гляд.
400
Темп.
20 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кисельов Р.О.
Мир
“Мир”
5:2
(1:0)
Кремінь
“Кремінь”
“Мир”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
24’
46’
Картинка
57’
Картинка
65’
Картинка
72’
Картинка
78’
Картинка
81’
Картинка
84’
Картинка
85’(2)
Картинка
87’(2)
Картинка
89’
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
50’
Картинка
62’
Картинка
68’
Картинка
71’
Картинка
74’
Картинка
75’
Картинка
85’
Картинка
87’
“Мир” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
21 Віталій Онопко Онопко Віталій Котляров Ярослав Ярослав Котляров 12
5 Максим Шмиголь Шмиголь Максим Картинка 85’(2) Бичков Богдан Богдан Бичков 2
18 Павло Мілєсін Мілєсін Павло Картинка 24’ Картинка 46’ Ентін Дмитро Дмитро Ентін 6
20 Денис Притиковський Притиковський Денис Картинка 90+2’ Ченбай Сергій Сергій Ченбай 21
10 Олександр Бринько Бринько Олександр Картинка 74’ Вовкодав Сергій Сергій Вовкодав 13
7 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 72’ Картинка 89’ Сафонов Олександр Олександр Сафонов 29
4 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис Картинка 57’ Картинка 65’ Картинка 62’ Картинка 87’ Масалов Анатолій Анатолій Масалов 90
13 Олексій Тищенко Тищенко Олексій Серденюк Віктор Віктор Серденюк 19
23 Андрій Сорокин Сорокин Андрій Картинка 30’ Картинка 87’(2) Картинка 75’ Картинка 85’ Мурашов Євген Євген Мурашов 18
19 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 78’ Картинка 50’ Локтіонов Роман Роман Локтіонов 10
9 Олексій Бойко Бойко Олексій Картинка 12’ Картинка 46’ Картинка 81’ Картинка 84’ Картинка 68’ Черній Костянтин Костянтин Черній 8
1 Микола Ярошевич Ярошевич Микола Олійник Андрій Андрій Олійник 1
15 Владислав Савченко Савченко Владислав Картинка 87’(2) Картинка 74’ Маліновський Назар Назар Маліновський 15
24 Іван Доценко Доценко Іван Картинка 78’ Картинка 85’ Задерецький Дмитро Дмитро Задерецький 17
22 Олексій Болобан Болобан Олексій Картинка 46’ Картинка 71’ Сидоренко Владислав Владислав Сидоренко 16
3 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 85’(2) Картинка 87’ Степанчук Сергій Сергій Степанчук 11
8 Дмитро Волков Волков Дмитро Глущук Юрій Юрій Глущук 9
11 Михайло Кривич Кривич Михайло Картинка 65’ Картинка 68’ Козлов Артем Артем Козлов 7
6 Максим Богданов Богданов Максим Картинка 89’
17 Павло Чмеленко Чмеленко Павло
14 Андрій Глущенко Глущенко Андрій
Головний тренер: Головний тренер:
Сапельняк Олександр Якович Столовицький Ігор Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору