ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Резніков Д.М.
Асистент 1 Попельницький Д.А.
Асистент 2 Чопілко Т.Г.
4-ий арбітр Назаров Є.Є.
27 ТУР
05.05.2019 18:00
ОСК "Металіст" м. Харків
Гляд.
3212
Темп.
21 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Бич Г.В.
Металіст 1925
“Металіст 1925”
2:1
(1:0)
Рух
“Рух”
“Металіст 1925”
“Рух”
transparent
transparent
transparent
13’
Картинка
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
14’
Картинка
44’
54’
Картинка
74’
Картинка
85’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
66’
Картинка
70’(2)
Картинка
76’
Картинка
79’
“Металіст 1925” СКЛАДИ КОМАНД “Рух”
12 Данило Каневцев Каневцев Данило Картинка 87’ Ільющенков Олександр Олександр Ільющенков 29
3 Вадим Жук Жук Вадим Да Сілва Леандро  Да Сілва Леандро 31
9 Сергій Давидов Давидов Сергій Картинка 90’ Заставний Володимир Володимир Заставний 90
10 Олег Синиця Синиця Олег Картинка 90’(2) Картинка 79’ Дуць Ігор Ігор Дуць 4
13 Лука Коберідзе Коберідзе Лука Картинка 21’ Картинка 76’ Лобай Іван Іван Лобай 70
16 Назар Мельничук Мельничук Назар Картинка 69’ Марушка Руслан Руслан Марушка 3
18 Дмитро Гранкін Гранкін Дмитро Картинка 90’(3) Картинка 44’ Каленчук Максим Максим Каленчук 6
20 Сергій Романов Романов Сергій Картинка 13’ Картинка 74’ Брікнер Іван Іван Брікнер 25
21 Іван Калюжний Калюжний Іван Картинка 54’ Картинка 85’ Картинка 46’ Вербний Назар Назар Вербний 8
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим Картинка 14’ Картинка 70’ Бойчук Богдан Богдан Бойчук 23
44 Олександр Жданов Жданов Олександр Картинка 66’ Картинка 70’(2) Климчук Юрій Юрій Климчук 7
81 Денис Дьяков Дьяков Денис Мисак Роман Роман Мисак 21
2 Дмитро Сидоренко Сидоренко Дмитро Ходорченко Микита Микита Ходорченко 97
4 Іван Коваленко Коваленко Іван Картинка 70’(2) Грисьо Максим Максим Грисьо 47
5 Владислав Кравченко Кравченко Владислав Баранець Борис Борис Баранець 16
7 Максим Єрмоленко Єрмоленко Максим Баранець Григорій Григорій Баранець 22
11 Михайло Стороженко Стороженко Михайло Картинка 90’(2) Никитюк Роман Роман Никитюк 26
28 Ігор Кошман Кошман Ігор Картинка 74’ Картинка 44’ Копина Юрій Юрій Копина 30
30 Луїз Фернандо Де Олівейра Баіа Феррейра Де Олівейра Баіа Феррейра Луїз Фернандо Картинка 46’ Русин Ростислав Ростислав Русин 99
32 Андрій Ралюченко Ралюченко Андрій Картинка 85’ Картинка 70’ Кондраков Данііл Данііл Кондраков 19
37 Андрій Фаюк Фаюк Андрій Картинка 90’ Шевчук Юрій Юрій Шевчук 1
70 Фабіо Александер Фрейтас де Алмейда Фрейтас де Алмейда Фабіо Александер
77 Єгор Коваленко Коваленко Єгор Картинка 90’(3) Картинка 90+4’
Головний тренер: Головний тренер:
Горяїнов Олександр Сергійович Федик Іван Зінонович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору