ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Подригуля С.В.
Асистент 1 Супрунюк П.А.
Асистент 2 Ступак Д.В.
4-ий арбітр Кошура А.В.
24 ТУР
05.05.2019 17:00
"Буковина" м. Чернівці
Гляд.
1500
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Беженар П.В.
Буковина
“Буковина”
1:2
(1:2)
Нива
“Нива”
“Буковина”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
31’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
35’
Картинка
38’
Картинка
45’
46’
Картинка
50’
Картинка
62’
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
89’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
83’
Картинка
90’(2)
“Буковина” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
74 Марк Медведєв Медведєв Марк Механів Максим Максим Механів 1
35 Олег Керчу Керчу Олег Картинка 90’ Картинка 76’ Герт Андрій Андрій Герт 7
3 Андрій Гусін Гусін Андрій Картинка 46’ Картинка 54’ Хохлов Вадим Вадим Хохлов 3
43 Олександр Вечтомов Вечтомов Олександр Демчук Максим Максим Демчук 33
77 Віталій Кузів Кузів Віталій Картинка 50’ Волохатий Роман Роман Волохатий 17
19 Олександр Квачов Квачов Олександр Картинка 28’ ,89’ Картинка Мороз Тарас Тарас Мороз 15
13 Андрій Шишигін Шишигін Андрій Картинка 45’ Картинка 90’ Бровко Ігор Ігор Бровко 21
17 Антон Батрак Батрак Антон Картинка 62’ Картинка 65’ Картинка 86’ Дедух Руслан Руслан Дедух 8
10 Ладік Мєлконян Мєлконян Ладік Картинка 75’ Гатала Ігор Ігор Гатала 11
7 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Картинка 31’ Картинка 35’ Картинка 38’ Картинка 83’ Проців Максим Максим Проців 19
91 Ярослав Галенко Галенко Ярослав Картинка 70’ Картинка 90’(2) Литовченко Олексій Олексій Литовченко 10
12 Костянтин Гуцул Гуцул Костянтин Сидоренко Владислав Владислав Сидоренко 71
15 Дмитро Баранов Баранов Дмитро Картинка 65’ Картинка 83’ Бідний Мирон Мирон Бідний 22
6 Олександр Жумига Жумига Олександр Картинка 70’ Картинка 75’ Ілюк Остап Остап Ілюк 20
11 Роман Кузів Кузів Роман Кірієнко Ярослав Ярослав Кірієнко 18
20 Александру-Васілє Мунтян Мунтян Александру-Васілє Картинка 86’ Кохман Ігор Ігор Кохман 6
4 Микола Павлюк Павлюк Микола Картинка 46’ Олексієнко Ігор Ігор Олексієнко 14
5 Даніел Раулюк Раулюк Даніел Картинка 90’ Радюк Тарас Тарас Радюк 2
2 Валентин Рудич Рудич Валентин Картинка 90’(2) Хруставка Олег Олег Хруставка 5
Головний тренер: Головний тренер:
Нестеренко Роман Григорович Малик Василь Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору