ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Михайлюк П.В.
Асистент 2 Кобялко Р.М.
4-ий арбітр Рижий А.В.
24 ТУР
05.05.2019 16:00
"Жовтневий" м. Кривий Ріг
Гляд.
1600
Темп.
23 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Молгамов А.Л.
Гірник
“Гірник”
1:3
(1:1)
Металург
“Металург”
“Гірник”
“Металург”
transparent
transparent
11’
Картинка
transparent
17’
Картинка
19’
Картинка
transparent
transparent
32’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
45+1’
56’
Картинка
70’
Картинка
76’
Картинка
77’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
50’
Картинка
55’
Картинка
61’
Картинка
77’
Картинка
89’
Картинка
89’
“Гірник” СКЛАДИ КОМАНД “Металург”
79 Сергій Мелашенко Мелашенко Сергій Варцаба Ігор Ігор Варцаба 91
12 Богдан Сокол Сокол Богдан Картинка 17’ ,19’ Картинка Петров Вадим Вадим Петров 9
33 Володимир Заїменко Заїменко Володимир Картинка 61’ Ковальчук Тарас Тарас Ковальчук 6
13 Андрій Голуб Голуб Андрій Картинка 50’ Матвєєв Олександр Олександр Матвєєв 4
22 Віталій Фетісов Фетісов Віталій Картинка 77’ Дяченко Семен Семен Дяченко 2
98 Дмитро Нерубенко Нерубенко Дмитро Картинка 56’ Картинка 89’ Підлепенець Євген Євген Підлепенець 11
25 Андрій Григорик Григорик Андрій Картинка 77’ Крапивний Дмитро Дмитро Крапивний 25
7 Ігор Бука Бука Ігор Картинка 70’ Картинка 45+1’ Картинка 89’ Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 10
8 Ігор Яровой Яровой Ігор Картинка 32’ Картинка 55’ Зейналов Олександр Олександр Зейналов 8
21 Сергій Гвоздевич Гвоздевич Сергій Картинка 11’(п) Картинка 76’ Воронченко Вадим Вадим Воронченко 23
71 Євген Кателін Кателін Євген Картинка 46’ Олійник Дмитро Дмитро Олійник 99
31 Дмитро Черниш Черниш Дмитро Левченко Ігор Ігор Левченко 12
23 Давид Бондарєв Бондарєв Давид Каплієнко Олександр Олександр Каплієнко 96
4 Віталій Заєць Заєць Віталій Картинка 89’ Лихобабенко Дмитро Дмитро Лихобабенко 17
24 Гліб Попчук Попчук Гліб Корнєв Ілля Ілля Корнєв 19
9 Олександр Прялкін Прялкін Олександр
10 Андрій Шмат Шмат Андрій Картинка 76’ Картинка 87’
77 Віктор Сахнюк Сахнюк Віктор
17 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 70’
95 Тимур Погранічний Погранічний Тимур
27 Євген Сантрапинських Сантрапинських Євген Картинка 56’
Головний тренер: Головний тренер:
Приходько Геннадій Миколайович Таран Олег Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору