ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Децюк П.І.
Асистент 1 Удовенко С.Г.
Асистент 2 Башкіров Д.Є.
4-ий арбітр Чеголя В.І.
24 ТУР
05.05.2019 17:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
800
Темп.
20 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Харахайчук А.Є.
Нікополь
“Нікополь”
0:1
(0:1)
Енергія
“Енергія”
“Нікополь”
“Енергія”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
14’
Картинка
23’
Картинка
45’
46’(2)
Картинка
49’
Картинка
76’
Картинка
78’
Картинка
82’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
52’
Картинка
57’
Картинка
75’
Картинка
76’
Картинка
90’
“Нікополь” СКЛАДИ КОМАНД “Енергія”
12 Богдан Петриченко Петриченко Богдан Полтавцев Андрій Андрій Полтавцев 30
13 Роман Богочаров Богочаров Роман Картинка 15’ Картинка 46’(2) Махнєв Дмитро Дмитро Махнєв 19
8 Ярослав Ботвинко Ботвинко Ярослав Шевченко Олександр Олександр Шевченко 4
3 Микола Бужин Бужин Микола Картинка 78’ Дмитрієв Артем Артем Дмитрієв 3
15 Іван Куць Куць Іван Картинка 14’ Картинка 75’ Комісар Микита Микита Комісар 11
11 Дмитро Люсік Люсік Дмитро Картинка 79’ Дедяєв Андрій Андрій Дедяєв 8
5 Владислав Омельченко Омельченко Владислав Картинка 76’ Картинка 82’ Картинка 76’ Росляков Владислав Владислав Росляков 10
4 Віталій Слищенко Слищенко Віталій Картинка 49’ Картинка 23’ Бочак Роман Роман Бочак 18
6 Максим Таряник Таряник Максим Картинка 52’ Вакулінський Владислав Владислав Вакулінський 9
17 Сергій Твердоух Твердоух Сергій Картинка 45’ Картинка 57’ Доля Валерій Валерій Доля 16
18 Василь Адаменко Адаменко Василь Картинка 46’ Зінатуллін Максим Максим Зінатуллін 7
1 Іван Регульський Регульський Іван Логовський Владислав Владислав Логовський 12
7 Сергій Мандровський Мандровський Сергій Картинка 46’(2) Картинка 46’ Чеглов Максим Максим Чеглов 5
16 Ігор Катеруша Катеруша Ігор Картинка 78’ Картинка 57’ Данковський Артем Артем Данковський 17
14 Ерік Бейер Бейер Ерік Картинка 82’ Картинка 52’ Бесараб Павло Павло Бесараб 15
19 Олег Діленко Діленко Олег Картинка 79’ Картинка 75’ Картинка 90’ Черняєв Павло Павло Черняєв 14
10 Владислав Базалєй Базалєй Владислав
9 Сергій Донець Донець Сергій
2 Олександр Куканов Куканов Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Варжеленко Григорій Тихонович Федорчук Олег Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору