ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Лапко С.Р.
Асистент 1 Поважний Я.О.
Асистент 2 Кєскюла Д.А.
4-ий арбітр Сахно О.С.
28 ТУР
11.05.2019 17:00
"Колос" с. Ковалівка
Гляд.
350
Темп.
17 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Шамич О.М.
Колос
“Колос”
4:0
(2:0)
Суми
“Суми”
“Колос”
“Суми”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
22’
Картинка
transparent
29’
Картинка
transparent
transparent
transparent
57’(2)
Картинка
58’
Картинка
65’
Картинка
71’
Картинка
80’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
60’
Картинка
85’
Картинка
87’
“Колос” СКЛАДИ КОМАНД “Суми”
1 Антон Яшков Яшков Антон Зеленський Микита Микита Зеленський 71
24 Олексій Зозуля Зозуля Олексій Картинка 58’ Веремєєв Владислав Владислав Веремєєв 3
13 Віталій Гавриш Гавриш Віталій Картинка 29’ Картинка 85’ Буряченко Микола Микола Буряченко 4
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Радомський Віталій Віталій Радомський 16
26 Олександр Мігунов Мігунов Олександр Божий Олексій Олексій Божий 8
99 Євген Задоя Задоя Євген Картинка 71’ Курусь Назар Назар Курусь 7
23 Джемаль Кизилатеш Кизилатеш Джемаль Картинка 57’ Картинка 60’ Керножицький Сергій Сергій Керножицький 22
30 Арсентій Дорошенко Дорошенко Арсентій Картинка 80’ Кушнаренко Богдан Богдан Кушнаренко 9
69 Олег Ільїн Ільїн Олег Картинка 57’(2) Картинка 87’ Попов Михайло Михайло Попов 10
10 Євгеній Морозко Морозко Євгеній Картинка 22’ Картинка 69’ Шморгун Віталій Віталій Шморгун 98
17 Олександр Бондаренко Бондаренко Олександр Картинка 65’ Шаповаленко Артем Артем Шаповаленко 11
31 Сергій Сітало Сітало Сергій Друзь Богдан Богдан Друзь 1
2 Андрій Сахневич Сахневич Андрій Картинка 87’ Безродній Олександр Олександр Безродній 99
15 Олександр Чорноморець Чорноморець Олександр Яцюченко Олександр Олександр Яцюченко 20
6 Максим Максименко Максименко Максим Картинка 85’ Гречихін Артем Артем Гречихін 21
20 Владислав Охрончук Охрончук Владислав Картинка 71’ Андрусенко Владислав Владислав Андрусенко 17
5 Олександр Поздеєв Поздеєв Олександр Островерх Сергій Сергій Островерх 27
21 В'ячеслав Рябов Рябов В'ячеслав
8 Максим Банасевич Банасевич Максим
33 Владислав Нехтій Нехтій Владислав Картинка 57’(2)
77 Денис Антюх Антюх Денис Картинка 69’
7 Володимир Лисенко Лисенко Володимир Картинка 65’ Картинка 85’(п)
18 Денис Костишин Костишин Денис Картинка 57’
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Руслан Володимирович Лутков Олег Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору