ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Целовальник О.М.
Асистент 2 Толмачов С.І.
4-ий арбітр Жосан І.А.
25 ТУР
11.05.2019 17:30
"Затис" с. Горностаївка
Гляд.
600
Темп.
18 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Луценко О.А.
Мир
“Мир”
0:1
(0:1)
Гірник
“Гірник”
“Мир”
“Гірник”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
18’
46’
Картинка
66’
Картинка
78’(2)
Картинка
85’
Картинка
Картинка
60’
Картинка
63’
Картинка
64’
Картинка
78’
Картинка
82’
Картинка
90’
“Мир” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник”
21 Віталій Онопко Онопко Віталій Черниш Дмитро Дмитро Черниш 31
5 Максим Шмиголь Шмиголь Максим Фетісов Віталій Віталій Фетісов 22
18 Павло Мілєсін Мілєсін Павло Картинка 18’ Картинка 82’ Заїменко Володимир Володимир Заїменко 33
20 Денис Притиковський Притиковський Денис Картинка 37’ Голуб Андрій Андрій Голуб 13
10 Олександр Бринько Бринько Олександр Сантрапинських Євген Євген Сантрапинських 27
7 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 78’ Нерубенко Дмитро Дмитро Нерубенко 98
4 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис Картинка 85’ Григорик Андрій Андрій Григорик 25
13 Олексій Тищенко Тищенко Олексій Картинка 78’(2) Картинка 89’ Бука Ігор Ігор Бука 7
23 Андрій Сорокин Сорокин Андрій Картинка 66’ Яровой Ігор Ігор Яровой 8
24 Іван Доценко Доценко Іван Картинка 46’ Картинка 63’ Гвоздевич Сергій Сергій Гвоздевич 21
9 Олексій Бойко Бойко Олексій Картинка 60’ Кателін Євген Євген Кателін 71
1 Микола Ярошевич Ярошевич Микола Мелашенко Сергій Сергій Мелашенко 79
15 Владислав Савченко Савченко Владислав Картинка 90’ Попчук Гліб Гліб Попчук 24
19 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 46’ Картинка 78’ Шмат Андрій Андрій Шмат 10
22 Олексій Болобан Болобан Олексій Прялкін Олександр Олександр Прялкін 9
3 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 78’(2) Картинка 89’ Сьомка Артем Артем Сьомка 17
8 Дмитро Волков Волков Дмитро Картинка 60’ Сахнюк Віктор Віктор Сахнюк 77
6 Максим Богданов Богданов Максим Картинка 66’ Картинка 63’ Картинка 64’ Картинка 90’ Погранічний Тимур Тимур Погранічний 95
14 Андрій Глущенко Глущенко Андрій
17 Павло Чмеленко Чмеленко Павло
11 Михайло Кривич Кривич Михайло Картинка 85’
Головний тренер: Головний тренер:
Сапельняк Олександр Якович Приходько Геннадій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору