ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Романюк А.М.
Асистент 1 Левченко М.М.
Асистент 2 Ардашева О.Є.
4-ий арбітр Тагамлик В.В.
24 ТУР
15.05.2019 17:30
"Прапор" м. Краматорськ
Гляд.
600
Темп.
27 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Матяш О.М.
Авангард
“Авангард”
1:2
(0:0)
Рух
“Рух”
“Авангард”
“Рух”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
42’
Картинка
54’
Картинка
55’
Картинка
65’(2)
Картинка
71’
Картинка
75’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
56’
Картинка
61’
Картинка
66’
Картинка
73’
Картинка
75’(2)
Картинка
80’
Картинка
83’
Картинка
89’
Картинка
89’
Картинка
90+3’
Картинка
90+5’
“Авангард” СКЛАДИ КОМАНД “Рух”
75 Артур Денчук Денчук Артур Картинка 90+3’ Мисак Роман Роман Мисак 21
43 Олександр Сухаров Сухаров Олександр Картинка 83’ Сіднней Сілва Сілва Сіднней 13
5 Віталій Єрмаков Єрмаков Віталій Картинка 71’ Картинка 66’ Ходорченко Микита Микита Ходорченко 97
23 Михайло Шершень Шершень Михайло Картинка 56’ Дуць Ігор Ігор Дуць 4
29 Владислав Ємець Ємець Владислав Лобай Іван Іван Лобай 70
18 Максим Воробєй Воробєй Максим Картинка 34’ Картинка 70’ Марушка Руслан Руслан Марушка 3
77 Микита Полюлях Полюлях Микита Картинка 42’ Картинка 65’ Картинка 73’ Картинка 75’(2) Копина Юрій Юрій Копина 30
9 Іван Матяж Матяж Іван Картинка 75’ Да Сілва Леандро  Да Сілва Леандро 31
19 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Брікнер Іван Іван Брікнер 25
13 Дмитро Копитов Копитов Дмитро Картинка 54’ Картинка 55’ Картинка 80’ Бойчук Богдан Богдан Бойчук 23
57 Ігор Кірієнко Кірієнко Ігор Картинка 65’(2) Картинка 61’ Картинка 89’ Климчук Юрій Юрій Климчук 7
38 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Ільющенков Олександр Олександр Ільющенков 29
21 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро Картинка 66’ Заставний Володимир Володимир Заставний 90
55 Олексій Лобов Лобов Олексій Картинка 55’ Никитюк Роман Роман Никитюк 26
16 Артем Хоцяновський Хоцяновський Артем Картинка 65’ Картинка 75’(2) Вербний Назар Назар Вербний 8
33 Дмитро Ульянов Ульянов Дмитро Баранець Борис Борис Баранець 16
11 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 75’ Грисьо Максим Максим Грисьо 47
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 65’(2) Картинка 89’ Картинка 90+5’ Габріель Дос Дос Габріель 10
7 Олексій Моісеєнко Моісеєнко Олексій Картинка 80’ Русин Ростислав Ростислав Русин 99
10 Віталій Собко Собко Віталій Картинка 70’ Картинка 90’(п) Картинка 83’ Картинка 89’ Кондраков Данііл Данііл Кондраков 19
97 Владислав Савін Савін Владислав Шевчук Юрій Юрій Шевчук 1
Головний тренер: Головний тренер:
Косевич Олександр Олександрович Кучук Леонід Станіславович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору