ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Горбань І.В.
Асистент 1 Лапицький О.С.
Асистент 2 Попков В.О.
4-ий арбітр Петрова І.В.
21 ТУР
15.05.2019 17:30
"Затис" с. Горностаївка
Гляд.
500
Темп.
26 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Козачук Ю.П.
Мир
“Мир”
1:2
(0:2)
Енергія
“Енергія”
“Мир”
“Енергія”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
43’
Картинка
Картинка
13’
Картинка
28’
Картинка
44’
Картинка
45+1’
46’
Картинка
54’
Картинка
61’
Картинка
67’
Картинка
76’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
64’
Картинка
68’
Картинка
77’
Картинка
79’
Картинка
84’
Картинка
85’
“Мир” СКЛАДИ КОМАНД “Енергія”
21 Віталій Онопко Онопко Віталій Картинка 64’ Полтавцев Андрій Андрій Полтавцев 30
4 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис Картинка 44’(п) Махнєв Дмитро Дмитро Махнєв 19
18 Павло Мілєсін Мілєсін Павло Картинка 13’ Шевченко Олександр Олександр Шевченко 4
20 Денис Притиковський Притиковський Денис Картинка 67’ Картинка 76’ Дмитрієв Артем Артем Дмитрієв 3
3 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 79’ Чеглов Максим Максим Чеглов 5
7 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Дедяєв Андрій Андрій Дедяєв 8
19 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Росляков Владислав Владислав Росляков 10
13 Олексій Тищенко Тищенко Олексій Картинка 54’ Бочак Роман Роман Бочак 18
23 Андрій Сорокин Сорокин Андрій Картинка 43’ Картинка 61’ Картинка 77’ Вакулінський Владислав Владислав Вакулінський 9
24 Іван Доценко Доценко Іван Картинка 46’ Картинка 28’ Картинка 45+1’ Картинка 84’ Доля Валерій Валерій Доля 16
9 Олексій Бойко Бойко Олексій Картинка 68’ Комісар Микита Микита Комісар 11
1 Микола Ярошевич Ярошевич Микола Логовський Владислав Владислав Логовський 12
15 Владислав Савченко Савченко Владислав Картинка 61’ Картинка 77’ Данковський Артем Артем Данковський 17
5 Максим Шмиголь Шмиголь Максим Картинка 68’ Бесараб Павло Павло Бесараб 15
10 Олександр Бринько Бринько Олександр Картинка 46’ Картинка 84’ Черняєв Павло Павло Черняєв 14
22 Олексій Болобан Болобан Олексій Картинка 85’ Жуков Вадим Вадим Жуков 43
8 Дмитро Волков Волков Дмитро Прокипчук Ярослав Ярослав Прокипчук 13
11 Михайло Кривич Кривич Михайло Картинка 76’
6 Максим Богданов Богданов Максим Картинка 54’ Картинка 83’
14 Андрій Глущенко Глущенко Андрій
Головний тренер: Головний тренер:
Сапельняк Олександр Якович Федорчук Олег Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору