ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Запрутняк В.В.
Асистент 1 Наскалов С.В.
Асистент 2 Попельницький Д.А.
4-ий арбітр Резніков Д.М.
29 ТУР
19.05.2019 17:00
"Дніпро-Арена" м. Дніпро
Гляд.
3500
Темп.
28 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Валенко Е.А.
Дніпро-1
“Дніпро-1”
3:1
(2:1)
Колос
“Колос”
“Дніпро-1”
“Колос”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
22’
Картинка
transparent
29’
Картинка
transparent
transparent
45+1’
Картинка
Картинка
11’
Картинка
28’
52’
Картинка
66’
Картинка
71’
Картинка
74’
Картинка
80’
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
63’
Картинка
68’(3)
Картинка
71’(2)
Картинка
84’
Картинка
84’
“Дніпро-1” СКЛАДИ КОМАНД “Колос”
31 Андрій Кліщук Кліщук Андрій Яшков Антон Антон Яшков 1
9 Юрій Романюк Романюк Юрій Картинка 80’ Сахневич Андрій Андрій Сахневич 2
71 Максим Лопирьонок Лопирьонок Максим Картинка 52’ Гавриш Віталій Віталій Гавриш 13
15 Сергій Логінов Логінов Сергій Картинка 29’ Максименко Максим Максим Максименко 6
5 Владислав Шаповал Шаповал Владислав Картинка 84’ Мігунов Олександр Олександр Мігунов 26
44 Арсеній Батагов Батагов Арсеній Картинка 28’ Задоя Євген Євген Задоя 99
25 Ігор Когут Когут Ігор Картинка 22’ Картинка 68’ Картинка 71’ Рябов В'ячеслав В'ячеслав Рябов 21
18 Олександр Сніжко Сніжко Олександр Картинка 90+2’ Картинка 71’(2) Кизилатеш Джемаль Джемаль Кизилатеш 23
29 Олександр Назаренко Назаренко Олександр Картинка 45+1’ Картинка 11’ Картинка 87’ Ільїн Олег Олег Ільїн 69
17 Орест Кузик Кузик Орест Картинка 68’(2) Картинка 63’ Картинка 68’(3) Морозко Євгеній Євгеній Морозко 10
38 Олег Кожушко Кожушко Олег Картинка 66’ Картинка 46’ Лисенко Володимир Володимир Лисенко 7
81 Віктор Бабічин Бабічин Віктор Сітало Сергій Сергій Сітало 31
22 Сергій Чеботаєв Чеботаєв Сергій Картинка 80’ Тєрєхов Артем Артем Тєрєхов 3
8 Володимир Польовий Польовий Володимир Охрончук Владислав Владислав Охрончук 20
28 Зураб Очігава Очігава Зураб Картинка 52’ Картинка 84’ Чорноморець Олександр Олександр Чорноморець 15
10 Юрій Бровченко Бровченко Юрій Картинка 71’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 30
21 Ігор Загальський Загальський Ігор Картинка 68’ Картинка 71’(2) Костишин Денис Денис Костишин 18
23 Сергій Панасенко Панасенко Сергій Нехтій Владислав Владислав Нехтій 33
99 Олександр Бєляєв Бєляєв Олександр Картинка 46’ Картинка 84’(н/п) Бондаренко Олександр Олександр Бондаренко 17
77 Олексій Чичиков Чичиков Олексій Картинка 68’(2) Картинка 74’ Антюх Денис Денис Антюх 77
11 Вадим Яворський Яворський Вадим Картинка 66’ Картинка 71’ Картинка 68’(3) Банасевич Максим Максим Банасевич 8
87 Каміль Хучбаров Хучбаров Каміль
Головний тренер: Головний тренер:
Михайленко Дмитро Станіславович Костишин Руслан Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору