ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кисельов П.В.
Асистент 1 Удовенко С.Г.
Асистент 2 Дубовий О.С.
4-ий арбітр Поліщук М.П.
26 ТУР
19.05.2019 17:00
"Жовтневий" м. Кривий Ріг
Гляд.
1000
Темп.
28 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Бондар В.М.
Гірник
“Гірник”
1:2
(1:1)
Таврія Сімферополь
“Таврія Сімферополь”
“Гірник”
“Таврія Сімферополь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
22’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
32’
46’(2)
Картинка
50’
Картинка
67’
Картинка
74’
Картинка
84’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
59’
Картинка
66’(2)
Картинка
68’
Картинка
79’
Картинка
90’
“Гірник” СКЛАДИ КОМАНД “Таврія Сімферополь”
31 Дмитро Черниш Черниш Дмитро Ординський Роман Роман Ординський 12
22 Віталій Фетісов Фетісов Віталій Максименко Олександр Олександр Максименко 10
25 Андрій Григорик Григорик Андрій Біжко Володимир Володимир Біжко 19
13 Андрій Голуб Голуб Андрій Клочко Дмитро Дмитро Клочко 4
27 Євген Сантрапинських Сантрапинських Євген Картинка 74’ Картинка 32’ Картинка 90’ Шарабура Микита Микита Шарабура 33
98 Дмитро Нерубенко Нерубенко Дмитро Картинка 46’ Картинка 68’(п) Гриппа Вадим Вадим Гриппа 8
7 Ігор Бука Бука Ігор Картинка 66’ Качавенда Анджело Анджело Качавенда 11
8 Ігор Яровой Яровой Ігор Картинка 22’ Картинка 79’ Жавко Владислав Владислав Жавко 20
17 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 88’ Картинка 66’(2) Чернецький Олександр Олександр Чернецький 22
21 Сергій Гвоздевич Гвоздевич Сергій Картинка 67’ Соколан Євгеній Євгеній Соколан 17
71 Євген Кателін Кателін Євген Картинка 46’(2) Картинка 51’ Картинка 59’ Васильченко Олександр Олександр Васильченко 3
79 Сергій Мелашенко Мелашенко Сергій Гордецький Костянтин Костянтин Гордецький 41
23 Давид Бондарєв Бондарєв Давид Картинка 79’ Стефурак Роман Роман Стефурак 9
24 Гліб Попчук Попчук Гліб Картинка 59’ Жуков Микита Микита Жуков 99
4 Віталій Заєць Заєць Віталій Бурковський Дінасій Дінасій Бурковський 97
10 Андрій Шмат Шмат Андрій Картинка 46’ Картинка 50’ Картинка 90’ Студінікін Олександр Олександр Студінікін 90
12 Богдан Сокол Сокол Богдан Картинка 74’ Картинка 84’ Картинка 66’ Цебро Михайло Михайло Цебро 14
77 Віктор Сахнюк Сахнюк Віктор Картинка 46’(2) Картинка 66’(2) Журавленко Владислав Владислав Журавленко 6
11 Ярослав Гоменко Гоменко Ярослав Кушнір Владислав Владислав Кушнір 5
9 Олександр Прялкін Прялкін Олександр Картинка 88’
95 Тимур Погранічний Погранічний Тимур Картинка 67’
Головний тренер: Головний тренер:
Приходько Геннадій Миколайович Шевченко Сергій Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору