ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пасхал І.Ю.
Асистент 1 Чертоляс М.В.
Асистент 2 Курбанов З.А.
4-ий арбітр Кубряк Д.В.
30 ТУР
25.05.2019 17:00
"Колос" с. Ковалівка
Гляд.
1200
Темп.
17 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Гамаль Р.Л.
Колос
“Колос”
3:2
(1:1)
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
“Колос”
“Оболонь Бровар”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45+4’
Картинка
Картинка
5’
Картинка
26’
Картинка
29’
46’(3)
Картинка
51’
Картинка
58’
Картинка
64’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
49’
Картинка
53’
Картинка
55’
Картинка
67’
Картинка
71’
Картинка
76’
Картинка
87’
“Колос” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь Бровар”
1 Антон Яшков Яшков Антон Картинка 29’ Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
2 Андрій Сахневич Сахневич Андрій Картинка 67’ Безуглий Микита Микита Безуглий 33
13 Віталій Гавриш Гавриш Віталій Картинка 45+4’ Картинка 66’ Картинка 77’ Картинка 49’ Картинка 76’ Гуськов Олександр Олександр Гуськов 8
6 Максим Максименко Максименко Максим Єфремов Євген Євген Єфремов 80
15 Олександр Чорноморець Чорноморець Олександр Картинка 26’ Картинка 71’ Ковбаса Артем Артем Ковбаса 9
99 Євген Задоя Задоя Євген Картинка 64’ Картинка 5’ Картинка 46’ Корнєв Андрій Андрій Корнєв 6
21 В'ячеслав Рябов Рябов В'ячеслав Картинка 46’(3) Картинка 46’(2) Кузін Араміс Набіл Араміс Набіл Кузін 23
23 Джемаль Кизилатеш Кизилатеш Джемаль Картинка 68’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 21
69 Олег Ільїн Ільїн Олег Картинка 51’ Картинка 90’ Картинка 55’ Семенко Андрій Андрій Семенко 19
8 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 58’ Картинка 53’ Слободян Олег Олег Слободян 10
7 Володимир Лисенко Лисенко Володимир Картинка 80’ Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 5
31 Сергій Сітало Сітало Сергій Картинка 29’ Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
24 Олексій Зозуля Зозуля Олексій Тюрін Іван Іван Тюрін 97
26 Олександр Мігунов Мігунов Олександр Гурмак Ярослав Ярослав Гурмак 20
3 Артем Тєрєхов Тєрєхов Артем Деребчинський Олександр Олександр Деребчинський 17
20 Владислав Охрончук Охрончук Владислав Коваленко Костянтин Костянтин Коваленко 16
30 Арсентій Дорошенко Дорошенко Арсентій Картинка 76’ Косовський Сергій Сергій Косовський 29
14 Вадим Мілько Мілько Вадим Картинка 46’(3) Картинка 53’ Коста Теноріо Гуттінер Ейдер Гуттінер Ейдер Коста Теноріо 22
77 Денис Антюх Антюх Денис Картинка 46’(2) Мединський Ігор Ігор Мединський 13
10 Євгеній Морозко Морозко Євгеній Картинка 58’ Островський Денис Денис Островський 7
33 Владислав Нехтій Нехтій Владислав Картинка 68’ Степаненко Валерій Валерій Степаненко 18
18 Денис Костишин Костишин Денис Картинка 90’ Ульянченко Владислав Владислав Ульянченко 11
17 Олександр Бондаренко Бондаренко Олександр Картинка 80’ Картинка 46’ Картинка 87’ Шишка Михайло Михайло Шишка 25
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Руслан Володимирович Ковалець Сергій Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору