ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Романов В.М.
Асистент 1 Трехліб Я.М.
Асистент 2 Жарий В.В.
4-ий арбітр Богатирь М.І.
1/1 ФІНАЛУ
29.05.2019 19:00
"Славутич-Арена" м. Запоріжжя
Гляд.
4575
Темп.
23 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Іванов О.В.
Металург
“Металург”
0:4
(0:3)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Металург”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
17’
Картинка
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
36’
Картинка
39’
Картинка
Картинка
9’
Картинка
17’
Картинка
45’
46’
Картинка
47’
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
62’
Картинка
66’
Картинка
82’
Картинка
89’
“Металург” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
91 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Панченко Євгеній Євгеній Панченко 31
9 Вадим Петров Петров Вадим Картинка 17’ Картинка 46’ Картинка 45’ Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
6 Тарас Ковальчук Ковальчук Тарас Картинка 9’ Картинка 17’(п) Курило Ігор Ігор Курило 17
5 Едуард Сарапій Сарапій Едуард Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
2 Семен Дяченко Дяченко Семен Картинка 47’ Гагун Роман Роман Гагун 9
8 Олександр Зейналов Зейналов Олександр Картинка 36’ Картинка 82’ Кухарук Андрій Андрій Кухарук 8
25 Дмитро Крапивний Крапивний Дмитро Картинка 61’ Картинка 89’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
96 Олександр Каплієнко Каплієнко Олександр Картинка 15’ Картинка 23’ Картинка 62’ Когут Микола Микола Когут 19
99 Дмитро Олійник Олійник Дмитро Картинка 39’ Картинка 66’ Груша Віталій Віталій Груша 25
23 Вадим Воронченко Воронченко Вадим Картинка 65’ Картинка 86’ Картинка 89’ Черненко Руслан Руслан Черненко 13
7 Олександр Яровенко Яровенко Олександр Картинка 90’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
12 Ігор Левченко Левченко Ігор Чернобай Сергій Сергій Чернобай 12
4 Олександр Матвєєв Матвєєв Олександр Одольський Костянтин Костянтин Одольський 41
77 Юрій Сачко Сачко Юрій Картинка 23’ Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
10 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 61’ Ясніцький Ярослав Ярослав Ясніцький 3
11 Євген Підлепенець Підлепенець Євген Картинка 36’ Картинка 66’ Чепурненко Євгеній Євгеній Чепурненко 74
19 Ілля Корнєв Корнєв Ілля Картинка 65’ Картинка 89’ Картинка 62’ Скакун Андрій Андрій Скакун 2
17 Дмитро Лихобабенко Лихобабенко Дмитро Картинка 82’ Ничипоренко Олег Олег Ничипоренко 20
22 Євген Корохов Корохов Євген Картинка 46’ Картинка 90’ Когут Іван Іван Когут 18
Картинка 89’ Пліс Тарас Тарас Пліс 11
Головний тренер: Головний тренер:
Таран Олег Анатолійович Донець Андрій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору