ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кривушкін Д.В.
Асистент 1 Думенко В.П.
Асистент 2 Холодинський О.В.
4-ий арбітр Когут О.О.
1/0 ФІНАЛУ
02.06.2019 18:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2500
Темп.
22 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Гамаль Р.Л.
Агробізнес
“Агробізнес”
0:1
(0:0)
Металург
“Металург”
“Агробізнес”
“Металург”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
4’
Картинка
11’
57’
Картинка
69’
Картинка
77’
Картинка
81’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
50’
Картинка
59’
Картинка
66’
Картинка
70’
Картинка
79’
Картинка
80’
Картинка
83’
Картинка
85’
Картинка
90’
Картинка
90+1’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Металург”
31 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Варцаба Ігор Ігор Варцаба 91
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 89’ Картинка 46’ Корохов Євген Євген Корохов 22
17 Ігор Курило Курило Ігор Картинка 85’ Картинка 90+1’ Матвєєв Олександр Олександр Матвєєв 4
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 83’ Ковальчук Тарас Тарас Ковальчук 6
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 38’ Картинка 80’ Дяченко Семен Семен Дяченко 2
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 69’ Петров Вадим Вадим Петров 9
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 4’(н/п) Сарапій Едуард Едуард Сарапій 5
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 81’ Картинка 11’ Картинка 50’ Картинка 59’ Крапивний Дмитро Дмитро Крапивний 25
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 77’ Картинка 66’ Каплієнко Олександр Олександр Каплієнко 96
11 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 57’ Картинка 70’ Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 10
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 90+3’ Картинка 79’ Яровенко Олександр Олександр Яровенко 7
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Левченко Ігор Ігор Левченко 12
41 Костянтин Одольський Одольський Костянтин Картинка 59’ Зейналов Олександр Олександр Зейналов 8
3 Ярослав Ясніцький Ясніцький Ярослав Олійник Дмитро Дмитро Олійник 99
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 70’ Картинка 90’ Воронченко Вадим Вадим Воронченко 23
74 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній Картинка 69’ Картинка 46’ Підлепенець Євген Євген Підлепенець 11
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 81’ Картинка 66’ Корнєв Ілля Ілля Корнєв 19
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 57’ Картинка 79’ Лихобабенко Дмитро Дмитро Лихобабенко 17
20 Олег Ничипоренко Ничипоренко Олег Картинка 77’
70 Павло Федосов Федосов Павло
2 Андрій Скакун Скакун Андрій
Головний тренер: Головний тренер:
Донець Андрій Анатолійович Таран Олег Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору