ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Поліщук М.П.
Асистент 1 Удовенко С.Г.
Асистент 2 Капленко О.Ю.
4-ий арбітр Усова К.І.
2 ТУР
04.08.2019 17:00
"Ювілейний" м. Буча
Гляд.
750
Темп.
20 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Кисельов Р.О.
Оболонь Бровар-2
“Оболонь Бровар-2”
2:1
(1:0)
Буковина
“Буковина”
“Оболонь Бровар-2”
“Буковина”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
29’
Картинка
32’
Картинка
transparent
40’
Картинка
Картинка
13’
Картинка
24’
Картинка
45+2’
59’
Картинка
65’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
77’
Картинка
82’
Картинка
90+5’
Картинка
Картинка
63’
Картинка
70’
Картинка
86’
“Оболонь Бровар-2” СКЛАДИ КОМАНД “Буковина”
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Картинка 65’ Чопко Роман Роман Чопко 1
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Картинка 24’ Полянський Віталій Віталій Полянський 19
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Картинка 13’ Раулюк Даніел Даніел Раулюк 5
2 Нікіта Глошардін Глошардін Нікіта Крашневський Ігор Ігор Крашневський 8
17 Валерій Степаненко Степаненко Валерій Картинка 5’(п) Картинка 77’(п) Картинка 82’ Сантрапинських Євген Євген Сантрапинських 9
20 Ярослав Гурмак Гурмак Ярослав Картинка 29’ Картинка 84’ Азаренко Іван Іван Азаренко 3
7 Денис Островський Островський Денис Картинка 18’ Картинка 69’ Картинка 45+2’ Картинка 86’ Жумига Олександр Олександр Жумига 6
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 40’ Картинка 67’ Картинка 63’ Сивка Тарас Тарас Сивка 21
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Мєлконян Ладік Ладік Мєлконян 10
34 Алекс Чідомере Чідомере Алекс Картинка 59’ Понєдєльнік Андрій Андрій Понєдєльнік 7
69 Володимир Ткач Ткач Володимир Картинка 32’ ,90+5’ Картинка Картинка 70’(п) Палагнюк Василь Василь Палагнюк 77
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Картинка 65’ Медведєв Марк Марк Медведєв 74
55 Максим Дьогтяр Дьогтяр Максим Картинка 63’ Жениленко Владислав Владислав Жениленко 15
5 Марлен Чобанов Чобанов Марлен Картинка 84’ Картинка 86’ Мунтян Александру-Васілє Александру-Васілє Мунтян 20
79 Артур Аракелян Аракелян Артур Картинка 67’ Шишигін Андрій Андрій Шишигін 13
29 Іван Чистяк Чистяк Іван Рудич Валентин Валентин Рудич 2
90 Денис Лаврієнко Лаврієнко Денис
95 Дмитрій Сичевський Сичевський Дмитрій Картинка 59’
99 Артем Дерев'яго Дерев'яго Артем
89 Антон Рафальський Рафальський Антон Картинка 69’
25 Ярослав Дишкант Дишкант Ярослав
35 Єгор Грабовський Грабовський Єгор
Головний тренер: Головний тренер:
Мазуренко Олег Миколайович Мельничук Андрій Ярославович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору