ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Тельбух Л.В.
Асистент 1 Парасунько О.В.
Асистент 2 Алавук В.Ю.
4-ий арбітр Копмарь В.В.
2 ТУР
04.08.2019 17:00
"Люстдорф" м. Одеса
Гляд.
200
Темп.
23 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Павленко І.М.
Чорноморець-2
“Чорноморець-2”
0:2
(0:1)
Миколаїв-2
“Миколаїв-2”
“Чорноморець-2”
“Миколаїв-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
45’
46’
Картинка
54’
Картинка
57’
Картинка
71’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
63’
Картинка
74’(2)
Картинка
77’
Картинка
90’(2)
“Чорноморець-2” СКЛАДИ КОМАНД “Миколаїв-2”
45 Максим Брагару Брагару Максим Картинка 54’ Агаларов Амір Амір Агаларов 16
1 Данило Варакута Варакута Данило Картинка 57’ Запорощенко Андрій Андрій Запорощенко 24
19 Вячеслав Велєв Велєв Вячеслав Березянський Павло Павло Березянський 34
25 Максим Войтіховський Войтіховський Максим Порох Богдан Богдан Порох 31
66 Дмитро Гейко Гейко Дмитро Горват Олександр Олександр Горват 18
4 Костянтин Граматік Граматік Костянтин Картинка 90’ Біневський Сергій Сергій Біневський 19
29 Петро Долгов Долгов Петро Картинка 74’ Сурженко Максим Максим Сурженко 54
77 Олег Остапенко Остапенко Олег Картинка 45’ Зарічнюк Євген Євген Зарічнюк 25
90 Михайло Плохотнюк Плохотнюк Михайло Картинка 46’ Картинка 63’ Швець Владислав Владислав Швець 89
40 Микита Тітаєвський Тітаєвський Микита Росляков Владислав Владислав Росляков 65
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 71’ Картинка 57’ Картинка 74’(2) Толгаренко Олександр Олександр Толгаренко 28
44 Валерій Дємєнчук Дємєнчук Валерій Жемчужний Сергій Сергій Жемчужний 71
96 Олександр Польовий Польовий Олександр Максименко Пилип Пилип Максименко 5
27 Владислав Прильопа Прильопа Владислав Картинка 71’ Бурахович Олександр Олександр Бурахович 6
32 Святослав Серпутько Серпутько Святослав Картинка 63’ Картинка 90’(2) Солдатов Олександр Олександр Солдатов 20
88 Олексій Смароков Смароков Олексій Картинка 46’ Картинка 90’ Фальковський Данило Данило Фальковський 22
97 Микита Шонія Шонія Микита Картинка 54’ Студенко Вячеслав Вячеслав Студенко 27
72 Ілля Примаков Примаков Ілля Ялосоветський Ілля Ілля Ялосоветський 35
Картинка 74’(2) Картинка 77’ Бардадим Дмитро Дмитро Бардадим 36
Сула Максим Максим Сула 38
Картинка 90’(2) Цвєтков Даниїл Даниїл Цвєтков 48
Картинка 74’ Сахацький Захар Захар Сахацький 50
Гріненко Данило Данило Гріненко 41
Головний тренер: Головний тренер:
Ковальов Альберт Сергійович Чаус Юрій Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору