ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Романюк А.М.
Асистент 1 Кузьменко М.І.
Асистент 2 Юхименко М.В.
4-ий арбітр Когут О.О.
3 ТУР
10.08.2019 18:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2700
Темп.
27 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Скорейко Ю.М.
Агробізнес
“Агробізнес”
3:0
(2:0)
Балкани
“Балкани”
“Агробізнес”
“Балкани”
transparent
transparent
13’
Картинка
15’
Картинка
18’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
55’
Картинка
73’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
77’
Картинка
88’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Балкани”
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Паламарчук Олексій Олексій Паламарчук 12
3 Педро Гарсія Кампіло Гарсія Кампіло Педро Картинка 77’ Картинка 75’ Златов Микола Микола Златов 3
17 Ігор Курило Курило Ігор Картинка 72’ Картинка 88’ Гаврилюк Володимир Володимир Гаврилюк 99
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Саламаха Богдан Богдан Саламаха 7
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 13’ Опря Анатолій Анатолій Опря 5
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 90’ Картинка 61’ Чернишов Олексій Олексій Чернишов 21
11 Олексій Зінкевич Зінкевич Олексій Картинка 55’ Юречко Ігор Ігор Юречко 17
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 73’ Пархоменко Костянтин Костянтин Пархоменко 46
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 80’ Ільницький Олександр Олександр Ільницький 89
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 46’ Гранчар Вадим Вадим Гранчар 11
77 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 15’ Картинка 18’ Картинка 84’ Картинка 65’ Паламар Руслан Руслан Паламар 22
31 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Лободров Богдан Богдан Лободров 1
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Георгієв Віктор Віктор Георгієв 14
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 77’ Картинка 46’ Болокан Дмитро Дмитро Болокан 20
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 88’ Гузенко Віталій Віталій Гузенко 4
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Картинка 75’ Картинка 77’ Пєнов Дем'ян Дем'ян Пєнов 10
4 Назар Стасишин Стасишин Назар Картинка 65’ Серденюк Віктор Віктор Серденюк 15
22 Дмитро Вергун Вергун Дмитро Картинка 55’ Картинка 61’ Тропанець Василь Василь Тропанець 29
29 Роман Дідик Дідик Роман Картинка 90’
74 Богдан Іванченко Іванченко Богдан
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 84’
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 73’
Головний тренер: Головний тренер:
Маркевич Остап Миронович Пархоменко Андрій Вікторович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору