ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Український В.П.
Асистент 2 Хіміченко К.М.
4-ий арбітр Козиряцький М.С.
3 ТУР
10.08.2019 18:00
"Славутич-Арена" м. Запоріжжя
Гляд.
3500
Темп.
27 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Брюхов П.А.
Металург
“Металург”
0:2
(0:1)
Інгулець
“Інгулець”
“Металург”
“Інгулець”
transparent
transparent
11’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
45+1’
Картинка
Картинка
8’
Картинка
25’
Картинка
28’
48’
Картинка
50’
Картинка
54’(2)
Картинка
64’
Картинка
69’
Картинка
75’
Картинка
77’
Картинка
82’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
57’
Картинка
66’
Картинка
67’
Картинка
74’
Картинка
79’
Картинка
86’
Картинка
90+2’
“Металург” СКЛАДИ КОМАНД “Інгулець”
12 Ігор Левченко Левченко Ігор Шуст Богдан Богдан Шуст 1
23 Євгеній Сухіна Сухіна Євгеній Картинка 86’ Запорожець Євген Євген Запорожець 5
19 Сергій Рудика Рудика Сергій Картинка 87’ Картинка 66’ Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
2 Семен Дяченко Дяченко Семен Картинка 8’ Картинка 74’ Коваленко Ілля Ілля Коваленко 13
47 Денис Бєлоусов Бєлоусов Денис Картинка 11’ ,45+1’ Картинка Павлов Віталій Віталій Павлов 28
5 Едуард Сарапій Сарапій Едуард Картинка 82’ Балан Денис Денис Балан 39
55 Сергій Кулинич Кулинич Сергій Картинка 28’ ,50’ Картинка Картинка 67’ Щедрий Артем Артем Щедрий 45
99 Дмитро Олійник Олійник Дмитро Картинка 77’ Картинка 28’ Картинка 57’ Січінава Ніка Ніка Січінава 49
77 Юрій Сачко Сачко Юрій Картинка 54’(2) Ковальов Максим Максим Ковальов 55
7 Вадим Петров Петров Вадим Картинка 48’ Картинка 64’ Картинка 25’ Картинка 54’ Лупашко Владислав Владислав Лупашко 80
11 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 69’ Синьогуб Олег Олег Синьогуб 89
21 Богдан Петриченко Петриченко Богдан Льопка Роман Роман Льопка 41
59 Богдан Могильний Могильний Богдан Картинка 64’ Картинка 54’ Клименко Владислав Владислав Клименко 8
9 Олексій Сидоров Сидоров Олексій Картинка 82’ Картинка 67’ Картинка 78’ Козак Олександр Олександр Козак 10
14 Вадим Гриппа Гриппа Вадим Елла Кен Кен Елла 11
80 Костянтин Черній Черній Костянтин Картинка 69’ Писко Михайло Михайло Писко 19
88 Ігор Загоруйко Загоруйко Ігор Картинка 54’(2) Картинка 75’ Фатєєв Дмитро Дмитро Фатєєв 20
10 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 77’ Картинка 57’ Картинка 79’ Картинка 90+2’ Акименко Олександр Олександр Акименко 21
66 Филип Хамаха Хамаха Филип Картинка 74’ Коробка Володимир Володимир Коробка 22
Кучеренко Олександр Олександр Кучеренко 23
Картинка 86’ Марчук Олег Олег Марчук 33
Ігнатьєв Владислав Владислав Ігнатьєв 77
Головний тренер: Головний тренер:
Богатир Іван Олександрович Лавриненко Сергій Дмитрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору