ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кисельов П.В.
Асистент 1 Кобялко Р.М.
Асистент 2 Морозюк Б.М.
4-ий арбітр Макарець О.І.
3 ТУР
11.08.2019 18:00
"Авангард" м. Новоград-Волинський
Гляд.
700
Темп.
22 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Васюта М.С.
Полісся
“Полісся”
4:1
(1:0)
Оболонь Бровар-2
“Оболонь Бровар-2”
“Полісся”
“Оболонь Бровар-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
42’
Картинка
Картинка
41’
50’
Картинка
56’
Картинка
61’
Картинка
67’
Картинка
69’(2)
Картинка
74’
Картинка
76’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
63’
Картинка
67’(2)
Картинка
74’
Картинка
80’
Картинка
81’
Картинка
84’
“Полісся” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь Бровар-2”
1 Олег Мозіль Мозіль Олег Картинка 63’ Тюрін Іван Іван Тюрін 97
7 Олександр Бринько Бринько Олександр Картинка 61’ Картинка 69’ Картинка 81’ Глошардін Нікіта Нікіта Глошардін 2
4 Роман Адаменко Адаменко Роман Чобанов Марлен Марлен Чобанов 5
5 Денис Притиковський Притиковський Денис Картинка 74’ Потопальський Максим Максим Потопальський 74
14 Олександр Мосіюк Мосіюк Олександр Степаненко Валерій Валерій Степаненко 17
73 Максим Боровець Боровець Максим Кузьменков Дмитро Дмитро Кузьменков 70
25 Євгеній Терзі Терзі Євгеній Картинка 67’(2) Касімов Дмитро Дмитро Касімов 44
10 Марат Даудов Даудов Марат Картинка 56’ Картинка 64’ Картинка 69’(2) Картинка 41’ Картинка 46’ Покойовий Богдан Богдан Покойовий 77
19 Вадим Семчук Семчук Вадим Картинка 76’ Картинка 80’ Островський Денис Денис Островський 7
11 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній Картинка 50’(п) Картинка 67’ Картинка 84’ Пучковський Тарас Тарас Пучковський 94
17 Ярослав Галенко Галенко Ярослав Картинка 42’ Картинка 74’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
70 Нікіта Федотов Федотов Нікіта Картинка 63’ Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
3 Сергій Швець Швець Сергій Дьогтяр Максим Максим Дьогтяр 55
95 Артем Шаповаленко Шаповаленко Артем Картинка 67’(2) Чідомере Алекс Алекс Чідомере 34
8 Олександр Чернецький Чернецький Олександр Чистяк Іван Іван Чистяк 29
6 Євген Кузнєцов Кузнєцов Євген Сичевський Дмитрій Дмитрій Сичевський 95
66 Євген Корохов Корохов Євген Картинка 69’ Картинка 84’ Аракелян Артур Артур Аракелян 79
77 Дмитро Задерецький Задерецький Дмитро Картинка 69’(2) Грабовський Єгор Єгор Грабовський 35
9 Денис Галенков Галенков Денис Картинка 76’ Картинка 46’ Дерев'яго Артем Артем Дерев'яго 99
21 Іван Мочевінський Мочевінський Іван Картинка 67’ Дишкант Ярослав Ярослав Дишкант 25
96 Володимир Донцов Донцов Володимир Картинка 74’ Лаврієнко Денис Денис Лаврієнко 90
15 Андрій Власюк Власюк Андрій Рафальський Антон Антон Рафальський 89
Головний тренер: Головний тренер:
Безсмертний Анатолій Петрович Мазуренко Олег Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору